Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki 40 év felett a szemöldök...

Ciki 40 év felett a szemöldök piercing?

Figyelt kérdés
44 éves nő vagyok. Már régóta szeretnék egy piercinget szúratni a szemöldökömbe. A férjem nincs kibékülve az ötletemmel, de végül is ellene sincs. A köldök piercingem, az nagyon tetszik neki. Viszont most azt mondta, hogy inkább az orromban állna jobban valamilyen ékszer. Szerinte 40 év felett már ciki a szemöldök piercing. A barátnőm szerint, viszont nem az. Szerintetek?

2013. aug. 13. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha jól áll nem az, de úgy is lesznek olyanok akik szeritn 40 éves felett már ilyeneket ne csináljanak az emberek. de szerintem akár 100 éves korodban is csinálhatsz
2013. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Az minden korban gáz...
2013. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Én 42 vagyok és 2 hónapja van köldök és ajak piercingem. Már rég meg akartam csináltatni őket. Nagyon tetszik mindkettő! A szemöldökön még én is gondolkodom.. :)
2013. aug. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Anyukám fiatalabb, de tuti kinevetném ha beállítana egy szemöldök piercingel! xD Te jó ég, szerintem ezt hagyd ki az életedből!
2013. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
szerintem meg ha szeretnél akkor csináltass :) nézd meg Slash-t neki is még mindig vannak piercingjei pedig közelít az 50-hez (igaz ő férfi.)
2013. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
..és sztár. Felette nem ítélkeznek emiatt, viszont itt Mo-on már egy piercing miatt másképp viselkednek az emberrel.. Ha nagyon vágysz rá és nem változtat az eddigi életeden pl munka akkor csináltasd meg! Véleményem szerint a piercing nem csak fiataloknak áll jól.
2013. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Bár tény, lehet orrodban jobban nézne ki. De igazából megcsináltatod és meglátod, mit szól hozzá a környezeted. Ha neked tetszik, csináltass ;) Szerintem a testékszer nem korfüggő (bár nagyon fiataloknál azért nem jó).
2013. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
És mire jó ha ott lötyög a szemöldöködön az a sz*r? :DD Ne csináld már! Ha egy tini akinek épp punk mániája van, vagy szeretne kicsapongó életmódot folytatni, oké. De 44 évesen? ://
2013. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
H.P. Baxxternek (Scooter) is van és bőven a negyvenes éveiben jár :DD mondjuk ő pasi :DD de miért lenne gáz? én sose veszem ki az enyémet, még 100 évesen se, aaaaz biztos :))
2013. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!