Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb alapozó? Pattanásra mit ajánlotók?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Miss Sporty-So Clear. Én ebből 3 tubussal simán elhasználtam, anyukám kettővel. A meglévőket leviszi és nem csinál újakat. :)

Vagy:

Manhattan Clearface Perfect-Matt makeup, és hozzá a kompakt púder :)


Én most sima Maybelline BB krémet használok + a Manhattan Clearface kompakt púdert, volt 3 pattanásom, 10 órát volt rajtam, itthon lemostam és levitte a gyulladást. :)


Vélemények azokról amiket írtam:

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 pattanás? xd de mi van ha a kérdezőnek sokkal több van?:)

a manhattan-es termékeket én is ajánlom. nyc, essence, miss sporty ezeket nem. érdemesebb valami drágább termékre befektetni:)

2013. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Pattanásra ne tegyél semmit, mert nem tud szellőzni, így begyulladhat, illetve sokkal nehezebben múlik el. Nem takargatni kell, hanem megtalálni az okát, hogy miért van rajtad és azt kezelni.
2013. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napoztasd a bőröd, és diétázz. Az alapozótól rosszabb lesz. Tisztítsd rendszeresen az arcod. Amíg nincs itt a suli, minek sminkeled szét magad nem tök mindegy ha van egy pár pattanás az arcodon? Hosszú távon sokkal rosszabb lesz tőle.
2013. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem szokott rosszabb lenni az alapozótól... Van direkt pattanásos bőrre kifejletszett is. Amúgy én Maybelline Affinitone-t és Vichy Dermablend-et használok, össze szoktam a kettőt keverni.
2013. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi szerintem fére értettétek a kérdésemet bár én is jobban megfogalmazhatam volna ! én a pattanás kérdésre valami krémet szeretnék és ez a kettő kérdés külön van ! na szóval ez így a jó kérdés: pattanásra mijen krémet ajánlotok?
2013. aug. 15. 07:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Pattanásra vegyél a gyógyszertárban Akneroxidot! De légyszíves valahogy fejleszd a helyesírásod, mert így sok hátrányod származhat belőle!
2013. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat probálkozok helyesen írni de a dislexiám miatt nem tudok sajnálom :,(
2013. aug. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!