Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb alapozó pattanásos,...

Legjobb alapozó pattanásos, zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
Már eléggé sok félet kipróbáltam, de nem volt egyik sem az igazi. Sárgásabb árnyalatú a bőröm.
2013. jún. 16. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Relatív,hogy melyik a legjobb,mert mindenkinek más a bőre.De a krémmánián tudsz keresni alapozókat és lentebb ott vannak a vélemények is.

2013. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a Lily Lolo alapozót használom, van belőle kifejezetten sárgás árnyalatú is, én is azokat szeretem. Nekem is problémás bőröm van.Először próbakiszerelésben vettem meg az alapozót, és utána rögtön meg is rendeltem nagyba.
2013. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a Garnier BB krémet használom, mert tökéletesen egységesíti a bőrt...bár nem tudom, hogy van a sárgás árnyalatú bőrre?!? De a light (vagy világos) nagyon halvány, de hibátlanul fed és korrektort nem is kell használnom :) A zsíros bőrre a legjobb, ha az alapozón kívül még púdert is használsz, mivel az mattít ;)
2013. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan az a krém, méghozzá mindkét változata, de nekem az olajmentes sem jött be igazán.
2013. jún. 22. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!