Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek eredeti vagy...

Szerintetek eredeti vagy hamis ez a Louis Vuitton pénztárca?

Figyelt kérdés

Egy költözködés során került hozzám azelőtt sose láttam. Nem értek hozzá, de szerintem nem eredeti. Örülnék neki, ha valaki biztos választ tudna adni.


[link]

[link]

[link]



2013. aug. 16. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
láttam már eredetit,de szerintem ez nem az, mert azokon van fémjelzés is
2013. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az
2013. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem eredeti, de helyes kis darab :)
2013. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek gáz / nem gáz hordani:)?
2013. aug. 17. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz használni, az lenne a gáz ha azt hazudnád rá hogy eredeti:D
2013. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha nem ragadós hogy hamis. Egy barátnőmnél van egy egyértelműen kamu táskája, de esküdözik hogy eredeti, na ez gáz. Nekem is van egy hamis, imádom, ha valaki kérdezi szégyenkezés nélkül elmondom hogy kamu. Nem vagyok milliomos hogy százezreket költsek táskára, és ezen semmi szégyenleni való nincsen.
2013. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez nem igazi latszik a belsejen h egaltalan nem minosegi nincs rendesen eldolgozva :D de szep :) nem gaz - ahogy az elottem szolo is mondta - amig nem hazudod az h original.


en szemely szerint kamu taskat sem hordanek mert ha mar loui akkor igazi :D de van aki tud ezzel elni es nincs oka senkinek lenezni :)

2013. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!