Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért csinálják ezt a "kislány...

Miért csinálják ezt a "kislányok"?

Figyelt kérdés
Mikor megyek az utcán, azt látom, hogy a 9-10 éves kislányok már sminkelik magukat... Meg már ilyen fiatalon kh*rvásan öltöznek: / Mi lesz ha nagyobbak lesznek? És mire jó ez nekik?

2013. aug. 18. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem lehet elég korán kezdeni a r!banckodást. Ez a divat sajnos.
2013. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ja: / De az anyjuk ezt hogy engedi meg nekik?
2013. aug. 18. 10:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerettem volna keresni egy videót ahol látható, hogy milyen szülők vannak a világon, de sajnos eltávolították azokat a gyöngyszemeket amiket akartam. Én azok után már semmin nem lepődök meg.
2013. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a média mindenhol azt nyomja, hogy egy nő legyen minél szexisebb meg dögösebb, és ez sajnos a gyerekeket sem kerüli el. A kislányoknak azt tanítják, hogy versengjenek egymással - de ne munkáért vagy pozícióért, hanem a férfi figyelemért, ami azért elég szomorú, ha belegondolsz. A legtöbb nő akkor utálja a másik nőt, ha az csinosabb vagy szebb nála, és esetleg tart attól, hogy a férfiaknak jobban tetszik, illetve, ha ugyanazért a pasiért "küzdenek", nem pedig azért, mert mondjuk emberileg minősíthetetlen és gonosz.

Nem kell csodálkozni azon, hogy kislányok felnőtteskednek egy olyan társadalomban, ami betegesen fetisizálja a szüzességet, és ugyanabban a pillanatban tárgyiasítja a nők (és a kislányok) testrészeit.

2013. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sokan épp az anyjukat akarják ezzel utánozni. Anyuci meg persze örül, hogy a kislánya milyen "szép", és már milyen éretten viselkedik. Nagyon sajnálom, hogy ez ma már "menő", remélem mihamarabb vége lesz ennek a divatnak.
2013. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én is!: / És utána vettem észre, hogy egy olyan 14-15 körüli srácot ölelgetett...
2013. aug. 18. 14:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt sem értem hogy 6 évesnek minek festeni a körmét? :D 14/L vagyok semmi smink soha azt sem tudom hogyan kell használni.. Egyébként valóban azért mert szeretne "szép" lenni :/ Ha belegondoltok ezt látjuk mindenhol Smink kevés ruha és jönnek a pasi hegyek... Tehetnek is róla meg nem is :/ De ez szülői nevelés nagy része... Nekem az összes barátnőm sminkeli magát és már nem szűz persze akkor jön hogy sminkeljem magam szebb leszek kerítenek nekem pasit...csak nem értik meg hogy nem szeretném és ebből látszik hogy ha valaki sminkel csak akkor lehet szép és sexy :/
2013. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne,hogy 9-10? Nem csak kis növésű 11-12 éves? Nem mintha az jobb lenne de azért 9-10 évesen egy 15 éves fiúval? Biztos?:D
2013. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez biztos... :/ De már fejlettebbek, gondolom azért épp 15 évessel...
2013. aug. 18. 19:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez megesett velem amikor az unokahugomat vittem játszótérre. 8-9 éves kiscsaj, szolibarna, rúzs, 4-5 cm átmérőjű karika fülbevaló és pfujj, undorító volt.

15/L

2013. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!