Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nemtudom kivenni az orrpiercin...

Nemtudom kivenni az orrpiercingemet! (lent) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
KB 2,2és fél hetet volt benne az amit belelőttek és sokkal vastagabb volt,aztán beleraktam a vékonyabbikat az az elején egy tüsszentésre kijött,most kb 2hónap elteltével nem mozdul,nem jön ki egyáltalán,egyszer sikerült kivennem de majd megszültem úgy fájt...annyira összeszűkült,h a végén lévő kis pont miatt nem jön ki ..

2013. aug. 9. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
lövetted?????? O.O
2013. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen
2013. aug. 10. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan piercinget ami nem bogyós végű, sokkal egyszerűbb kivenni, fájdalommentes. Kicsit drágábbak de kényelmesebbek. Ezt meg nem tudom, hogy vedd ki mert nekem is az volt benne és úgy erőszakoltam ki az orromból, azóta kampós vegűt használok. Én is úgy lövettem.

[link]

Ilyenem van, nagyon kényelmes, csak ajánlani tudom.

2013. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azt nemtudom betenni :/

de 3perces pihenőkkel sikerült nagyon lassan kivennem , mintha az agyamat húznák ki az orromon keresztül :D belenyomta vlmi 4x vastagabbat amit belelőtttek ,aztán jegeltem a fél fejem mert zsibbadtam a fájdalomtól :D most már jó,addig bennmarad mig nem érkezik meg a remélhetőleg vastagabb pc..


köszi a választ :)

2013. aug. 11. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!