Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltassak szájpiercinget?...

Csináltassak szájpiercinget? Tetszik a pasiknak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyenre gondolsz? Karika az ajakba? Vagy bogyó az alsó ajak alatt? Vagy szépségpont?

Amúgy ne azért csináltass, mert a pasiknak tetszik, akkor csináltass, ha te magad miatt akarod.

Az meg, hogy tetszik-e a pasiknak... Ezt nem lehet így megmondani. Van akinek igen, van akinek nem. Vannak pasik, akik csípik a vagányabb lányokat, de szerintem a pasik többsége nem rajong érte, többektől is hallottam, hogy nem szeretnek egy fémdarabot csókolgatni.

Mondjuk nekem volt karika a számban, de nem azért, mert tetszik a pasiknak, hanem mert nekem tetszett. A barátom nem ellenezte, neki is bejött, de amúgy fiúktól kevés pozitív véleményt kaptam. Illetve olyat igen, hogy jól áll, de hozzá tették, hogy ha az ő barátnőjüknek lenne, azt nem díjaznák.

2009. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ohh..köszönöm a választ! nem karikát akarok csak az ajkam alá "követ" (: és igazad van a "pasis"alapon,amúgy is tetszene,de még gondolkozok rajta.
2009. okt. 28. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy pasinak tetszel akkor azzal is tetszeni fogsz, ha nem tetszel akkor meg sehogy sem tetszel:) Szóval így van... csináltass ha neked tetszik. Nekem is van egy tüskepiercingem, de a pasikat még sosem zavarta.
2009. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki szerelmes beléd akkor mindegy, tetszeni fogsz neki, de a csók elég szar lesz veled...


Hozzátenném a fogaidról leszedi a zománcot, szerintem ne csináltass, nem túl szép...kamasz korban van ez a pattanásőrület akkor is tele az arc pöttyökkel, de ez nem elég még rakjunk fém pöttyöket is az arcra...nem olyan szép az.

Szexinek se mondható, persze mindenkinek más, múlthéten egy 80 éves nőt erőszakoltak emg, mindíg találni olyan akinek épp az tetszik...


Egyébként a szád nagyon bedagadhat utána, és lehet hog ymost jön utánam 3 ember aki azt mondja hogy "Óh há nekem semmi bajom nem volt" attól még a te szád reagálhat rosszul, beszédhiba is lehet belőle, bár az inkább a nyelvnél gyakori...

2009. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 is van és van akinek tetszem. :D

az ilyen sznob izékkel, hogy "jájj de ocsmány meg fujj" ne törődj, ha neked tetszik csináltasd meg.

És igen, ha tetszel 1 srácnak, piercinggel is fogsz. :D

2009. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne aszerint szépítsd magad, hogy "vajon ez tetszik a pasiknak?" (különben ilyen nincs, mindegyiknek más tetszik, más fogja meg őket), hanem aszerint, hogy NEKED tetszik-e a végeredmény. :)
2009. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be az ha van piercingje 1 csajnak

16/F

2009. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
lol nekem tetszik :P van 2 patkó 1x "összeakadtam" 1 exemmel (neki 1 karika) de legalább röhögtünk 1et.. :D
2009. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nekem tetszik


15/F

2010. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!