Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg kicsinyítené a szemem...

Tényleg kicsinyítené a szemem ha alul-felül kihúznám fekete szemceruzával?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok és állítólag a lencse miatt figyelnem kell erre. Mehet felülre is a szemceruza vagy inkább szemhéjtus? (Bár utóbbit még egyenlőre elég ügyetlenül kezelem)
2013. aug. 19. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább felülre,az nagyít.:)
2013. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsinyít. Régen én is alul-felül kihúztam, meg voltam róla győződve, hogy jól áll, de azóta rájöttem, hogy szörnyen rosszul állt:D azóta csak felül szoktak általában vagy néha csak alul.
2013. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg kell cáfolnom!!! NEM!!!!

Nekem iszonyatosan pici, mandula formájú szemem van, tényleg nagyon apró, és nagyítja az enyémet ha feketével kihúzom alul felül, és felülre szoktam még húzni fekete szemhéjtussal cicaszemet esetleg és úgy is még jobban nagyítja, hidd el nekem, tapasztalatból mondom.

2013. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felül hogy szoktad kihúzni? Én folyton félrenyúlok a cerkával :D Mondjuk most próbálgatom először szóval talán annyira nem ciki :)
2013. aug. 20. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy úgy, hogy felhúzom a szemem, és végighúzom a felső vízvonalamon a szemceruzát, vagy a kezdők csinálhatják úgy is, hogy "beteszed" a szemedhez a szemceruzát, lecsukod a szemed, így alul felül kihúzza
2013. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!