Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenre szemfestéket használj...

Milyenre szemfestéket használjak? Gesztenyebarna szemem van, fekete, sűrű, dús szempillám, fekete vastag szemöldököm (szép ívesre kiszedve), és bordó keretes szemüveget viselek.

Figyelt kérdés
Még sosem sminkeltem magam, és most kedvet kaptam hozzá. Alkalomra szeretném, számít, hogy milyen színű a ruhám?
2013. aug. 19. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy kellemes pastel alapot satíroznék az orrod fele egy picit sötétebbre, hogy az árnyékolás meglegyen. Esetleg capuchino, vagy halvány bézs színekkel dolgoznék! :)

Segítettem? :) Ha szeretnéd küldök privátba képet az elképzelésről, de akk jó lenne látni a szemed, arcformád a tökèletes sminkhez! Ha gondolod küldj képet és tervezek neked hozzá alkalmi sminket! :)

18/l

2013. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De rendi vagy! :-)
2013. aug. 19. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
én bronzosan csillogó szemhéjpúdert használok, Maybelline Mono-t, és spirálozok, az szépen kiemeli a szemeimet :) Néha egy kis fehér ceruzát is használok, hogy kinyíljon a tekintetem, esetenként barna szemceruzát is. Egyébként sztem hasonló adottságaink vannak.
2013. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!