Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy menyasszonynak nagyon...

Egy menyasszonynak nagyon "morbid" a fekete-sötét bordó párosítás?

Figyelt kérdés

(mármint menyasszonyi ruhának)

Persze a dekoráció is ezt tükrözné, a mi énünket!

De kérlek ne azt írjátok, hogy EZT CSAK NEKÜNK KELL SZÉPNEK TALÁLNI! Azt szeretném, hogyha azt írnátok, hogy ti mit szólnátok,ha meglennétek hívva egy esküvőre és ezt látnátok!

Ne azt írjátok amit hallani akarok!



2013. febr. 24. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem esküvőre nagyon komor.
2013. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, mert különleges, egy fekete menyasszonyi ruha gyönyörű lehet. Ráadásul hangulatos is,mármint nem a ruha, hanem a dekorációval együtt, meg úgy az egész, szépen meg lehet oldani:) És nem azért írom, mert szerintem ezt szeretnéd hallani, hanem mert tényleg így gondolom!
2013. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

éh a fekete ás világos/kellemes zöld vegyítést díjazom

olyan gyönyörű lehet egy olyan de a vörös és a fekete nagyon vad tetszene hogy ilyen egyedi :3

2013. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok konzervatív, de nekem esküvőre nem illik. Nekem a színes ruháknak olyan estélyi feeling-je van inkább, mint menyasszonyi ruha.
2013. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A falunkat ismerve, jó ideig ez lenne a pletyka, hogy "képzeld, fekete bordó ruhája volt".
2013. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és jólesik, hogy vannak akiknek tényleg tetszik!

Nem tudom még mi lesz, de azért köszönöm!

2013. febr. 24. 18:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én ruhám fekete és piros volt és a férjem nadrágja is fekete volt, az inge piros,szóval nekem tetszene!
2013. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Esküvői fotográfus vagyok. Augusztusban Németországban fotózom egy esküvőn ahol fekete-bordó ruha lesz (privátban elküldöm a linkjét ha érdekel). Metálos csapat, a srácon bőrnadrág lesz, lovagterem, meg amit egy gót esküvőn el tudsz képzelni. Baromira várom! ;)
2013. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, mindenképp jobb mint a fehér unalmas, főleg ha illik is hozzád. Én majd fekete-kék ruhát szeretnék.
2013. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igen érdekelne!
2013. febr. 24. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!