Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen (lehetőleg Douglas-ben...

Milyen (lehetőleg Douglas-ben vagy Dm-ben kapható) smink termékeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az ilyen alap termékekre gondolok. Amire szükségem van: korrektor és/vagy színes hidratálókrém,

szempillaspirál,

egy szemhéjtus, amivel könnyen vékony vonalat lehet rajzolni,

és valami természetes színű rúzs/szájfény.

A bőröm: vegyes - van ahol száraz és van ahol zsíros -, a szemem karikás, pattanásom nem sok van, de azért van, az orromon mitesszer, és a bőrszínem kreol..

Lehetőleg olyan legyen amit a Douglas-ben vagy a Dm-ben van, de ha nem, akkor lécci írd le hogy hol kapható!

Köszi előre is!! :)


2013. aug. 19. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a DM-ben a Manhatten márkával vagyok megelégedve, pár körömlakkom van, de a legfontosabb a zselés szemhéjtus. Ahhoz való ecset is van, arról nem tudok véleményt mondani, mivel nem azt használok.


A többiben sajnos nem tudok segíteni, azokat nem ott vettem.

2013. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam, Manhattan*
2013. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!