Ilyenkor még korai?

Figyelt kérdés
Lányok, ti hány éves korotokba kezdetetek el sminkelni? A szemceruzára értem! Most megyek 6.-ba és mondjuk ha nem mindennap is, de általában alul, vagy felül ha kihúzom a szemem egy fekete szemceruzával az túlzás?

2013. aug. 20. 21:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem túlzás, ennyi idősen már teljesen normális.
2013. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Igen? :)

Örömmel hallom, de valaki mindig azt mondja hogy 15 évesen a jó! Na mind..1. Köszi a választ.

2013. aug. 20. 21:43
 3/32 anonim ***** válasza:
52%

6.-ba, tehát 12 évesen sminkelni?

Már nem azért, de HOL NORMÁLIS EZ?


NEM, nem normális! Nagyon nagyon korai!

2013. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

*13...:)

Okés, ha te mondod! :D

2013. aug. 20. 22:10
 5/32 anonim ***** válasza:

akkor itt van két véglet: ismerősöm 16 és olyan cicasminket ken magára tussal minden áldott iskolai napon hogy csak na ( 14 éves kora óta) én szintén 16 vagyok de szempillaspirálnál meg fogós labellónál többet nem kenek magamra. :D

szerintem korai, vessetek meg ha gondoljátok

2013. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Le lehet pontozni, de 12 évesen még egyáltalán nem kell sminkelni. Épphogy most használd ki a természetességed.
2013. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Unokahugom is most megy 6.-ba de őt még a jatekok es az udvaron valo szaladgalas a baratnokkel erdekli... egy 11 eves gyereknel ez a normalis es nem a smink...ja es nem tudom h te mit csinaltal h 13evesen 6.-os vagy.... en 13evesen 8.-os voltam ( 8. vegen lettem 14)

17/L

2013. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Osztálytársaim közül van aki mindennap alapozóval szempillaspirállal és szájfénnyel jár suliba van aki szemceruzát használ.

Hetedikes leszek és csak korrektort használok.

2013. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

11-12 évesen még korai a sminkelés. De persze korrektort használhatsz, ha pattanásos vagy, bőrhibáid vannak, színtelen ajakápoló, és még szempillaspirál is belefér.

Elég elkezdeni 14-15 éves korban.

Én azt nem értem, hogy miért mindenki fekete szemceruzát használ? Kevesen vannak, akiknek jól áll, ha alul-felül kihúzzák a vízvonalukat, mégis minden kislány ezt akarja használni.

Ha felül húzod csak ki a szemed feketével, akkor sűrűbbnek fog tűnni a szempillád. Ha alul is kihúzod, akkor az optikailag kicsinyíti a szemed.

Persze, ha mindenképpen szemceruzát akarsz használni, várj vele még 1-2 évet, és inkább barnát válassz!

16/L

2013. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
49%
"Unokahugom is most megy 6.-ba de őt még a jatekok es az udvaron valo szaladgalas a baratnokkel erdekli.." Otthon mindenki csak ennyit mesél el.... :)))
2013. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!