Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lehet már hordani...

Szerintetek lehet már hordani már ilyenkor a derekánál megkötős szövetkabátot? Pl fél cipővel? Nem ciki és nem korai még a kabát? Léci hülye válaszokat ne

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább az ciki, hogy nem öltözöl fel rendesen, úgy, hogy ne fázz, mert mit gondolhatnak rólad...

Mellé már csomó ember járkál így.

2011. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már elkél a dolog, ha nemakarsz megfagyni. Én már így is jól felöltözök, pedig reggel nincs is még igazi fagy, de keresem a sapim.
2011. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akk felvehettem? Nem gáz?
2011. okt. 16. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
a szövetkabát az oké, mivel már elég hűvös van. de azt a félcipőt nem értem. remélem nem egy balerina cipőre gondolsz, mivel az már nagyon hideg.
2011. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem egy tompa orrú börcipö és elöl köves van egy kicsi sarka
2011. okt. 16. 16:01
 6/6 anonim válasza:
Hát mondjuk szövetkabát és szövetkabát közt is rengeteg különbség van, már ami a vastagságukat illeti. Én mindenesetre ilyen időben átmeneti kabátot és pulóvert hordok, a szövetkabátot csak 10 fok alatt veszem elő, szóval ha magamból indulok ki, akkor az októberi időjárás még nem indokolta, hogy vastagabb kabátra váltsak. De ha te jól érzed magad benne, akkor inkább hordd, mint hogy fagyoskodj.
2012. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!