Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hol lehet olyan...

BonnieFan kérdése:

Szerintetek hol lehet olyan karkötőt kapni, ami nagy szemekből van összetéve? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan karkötőt, mert arra akkor fel tudom majd akasztani azokat a "medálokat" amiket a külföldi utaimon szedtem össze. Pl. Londonból egy kis Big Ben, Telefon fülke, Busz. Párizsból Eiffel Torony. stb. Előre is köszönöm a választ.
2013. aug. 26. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha bemész egy ékszerüzletbe, biztos tudnak ilyenben segíteni, keresd úgy, hogy charm bracelet.


konkrétan ezekről a márkákról tudok, hogy gyártanak ilyeneket: (nem csak karkötők, hanem hozzá medálok is vannak)


[link]


[link]


de mivel ezek elég márkásak, és igaziak, gondolom nem lehetnek valami olcsók. de maga a karkötő szerintem náluk sem lehet annyira drága. :)

2013. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én az AVON-ból rendeltem ilyet,nem volt drága,és ilyen kis medálokat is lehetett rendelni hozzá(eiffel torony,ilyen tipikus londoni busz,dobókocka,aztán állatok,kis táska,cipő,vagy évszaktól meg ünnepektől függő dolgok) de nem tudom hogy ezt még az aktuális katalógusokból megrendelhető-e.de ha ez nem,bemész egy akármilyen bizsusba ott biztos találsz ilyesmi karkötőt,csak ha mondjuk van rajta valami ami neked nem kell azt simán leszeded
2013. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a medálokat mindig külön árulják, sosem a karkötővel együtt.
2013. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem,hanem ha máshol nem talál megfelelő áron olyat,akkor vesz egy akármilyen bizsu karkötőt amin vannak gyöngyök vagy akármilyen díszek és azokat leszedheti és teheti a helyébe a medálokat
2013. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, de természetesen én nem akarom a karkötővel együtt megvenni a kis medálokat. Azokat mind Párizsban, Londonban, New Yorkban veszem meg. :) De nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 27. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!