Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A cruciani karkötők tényleg...

A cruciani karkötők tényleg annyira időt állóak? Mint gondoltok a hamisítottról? Az eredeti 3000 körül van, hamisítottat, már 300 Ft-ér is lehet venni!

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik,semmi jó nincs benne.
2013. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
300 forintot megér. de 3000 ezerért már kapsz egy olcsóbb ezüst karkötőt, ami azért mégiscsak nemesfém és sokkal szebb...
2013. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú, hát szerintem ez a lehúzás magasiskolája. Én 300 forintot se adnék érte, annyira gagyi szerintem, de ez már ízlés kérdése. Lakótársamnak van egy eredeti, valamikor május körül kapta? Hát nem tudom, mennyire időtálló, de hogy tiszta kosz, az biztos. :D És ahogy elnéztem, egy alapos mosást azért nem élne túl.

Amúgy lényegtelen, hogy időtálló-e, nem? Jövőre már úgyis kimegy a divatból, jön valami új hülyeség. Pár éve orrba-szájba vette mindenki 35 ezerért az ice watchokat, most meg nem menő, és alig hordja valaki.

Ha meg mégis idő előtt tönkremegy a 300 forintos verziód, vehetsz másikat. :D Mondjuk biztos le leszek szólva a rajongók által, mert hát csak az eredeti a jóóóó. Döntsd el te, van-e ilyesmire 3000 forintod, aminek nem tudnál jobb helyet.

2013. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem a divat miatt kell. Nagyon tdtszenek a horgolt dolgok. Ruhába is imádom. Egyszer volt 1 cruciani szerüségem amikor még nem is hallottam róla, nagyon szerettem. Az nagyon olcsó volt, de elhagytam.
2013. aug. 27. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy eredetim van és nagyon szeretem, ajándékba kaptam.

Hamisítványt né vegyél szerintem (főleg a lerít róla hogy nem igazi) mert az gáz. Inkább spórolj egy eredetire mert megéri :)

2013. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!