Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiúknál előny vagy hátrány...

A fiúknál előny vagy hátrány ha egy lány nem sminkel?

Figyelt kérdés
Már 16 éves vagyok, de nem sminkelem magam és igazából nem is nagyon érdekel hogy rajtam kívül szinte mindenki a korosztályomból. Már próbáltam, de kicsit idegesít hogy vigyázni kell rá, a szemceruza pedig még irritálja is a szemem. A bőrömmel nincs probléma, ha mégis van valami vészes akkor max. felteszek egy kis alapozót. Egyszer barátnőim kisminkeltek, azt mondják jól áll, de én furának éreztem, másrészt pedig félek hogy egy rossz sminkkel csak rosszabbul fogok kinézni. Pl. elrontom, béna lesz, elmázgálódik, vagy nem hozzám illőt csinálok. Volt egyszer egy fiú aki látott egy képet rólam sminkben és azt mondta hogy milyen szép vagyok stb. Szerintetek szokjak rá egy kis szempillaspirálla vagy ilyesmi? És mondjuk csóknál előny a szájfény, rúzs? Előfordulhat hogy valamilyen smink nem áll jó? Vagy a spirállal nem lehet melléfogni? Elsősorban fiúk véleményére lennék kíváncsi, de szívesen várok lányoktól tanácsokat! (Nem tudom számít-e színeknél vagy ilyesmi, szőkés-barna hajam és zöldeskék szemem van) Előre köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 28. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
szempillaspirál tökéletes! :)
2013. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz! :) Lehet hogy tényleg rászokok ha ennyien mondják hogy az jó...
2013. aug. 28. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:

20 éves lány vagyok.

Mikor megismertem a barátom nem sminkeltem, azóta 1-2x próbáltam, de szólt, hogy utálja. Nagyon szolid voltam, szempilla spirál, szájfény. Nem kaptam csókot sem, amíg le nem töröltem a számat. Csak akkor sminkelek, ha nélküle megyek el bulizni, mert még az ajakápolót is nehezen viseli rajtam... Hiába mondja a fotóimra, hogy jobban nézek ki sminkben, de a valóságban idegesíti, Most jelentette ki ahogy meséltem a kérdésedről, hogy ő egy "sminknáci"... :D

2013. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Hasznos volt :)

És igazából örülök hogy vannak olyan fiúk akik jobban szeretik a lányokat smink nélkül...

2013. aug. 28. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy van, hogy amíg ismerkednek, a srácok úgy tűnik, szeretik a szolid sminket, főleg a szépítőt. Mindenki mondja, hogy a natúr csajokra bukik, de a többségük úgyis azokat szúrja ki, akiken van alapozó, korrektor, csak ügyesen eldolgozva... hacsak nincs a lánynak ezek nélkül is makulátlan bőre, ami elég ritka dolog egyébként. Sőt ugyanezek a fiúk gyakran leigényteleneznék ugyanazt a lányt, ha meglátnák smink nélkül, mert milyen piros az orra, miért van ott rajta pattanás, milyen egyenetlen a bőrszíne.

Persze nem azt mondom, hogy az összes srác ilyen, van, akinek tényleg az igazi természetesség jön be (a pattanásokkal és szalmaszerűen álló hajjal együtt).


Deaz előbb említett srácok többsége, ha talál egy lányt, akivel jól érzi magát, azt úgy fogja szeretni, ahogy van, és akkor meg túl soknak találja a sminket. Főleg, ha látja, hogy épp felteszed.

2013. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Van benne valami... Én is kipróbálok egy szolíd sminket, meglátjuk mit szólnak hozzá és remélem majd egy olyan fiút találok, aki szeret smink nélkül is. :)

Köszönöm a választ!

2013. aug. 29. 13:03
 7/9 anonim válasza:
33%
Én spec nem sminkelek, és valahogy gyülölöm a sminkeket is.Aki sminkel az anélkül ronda mint a bűn, szóval szerintem fölös.Aki sminkel, az is nagyrészt csak azért mert "menő".Hogy mondjam, a fiúk akiket én ismerek jobban szeretik a természetes lányokat, de persze ez változó.Minden esetre szerintem hanyagold, úgy is ha ilyen fiatalon kezdenéd 30-40es éveidre elég ronda bőröd lehet.Inkább hanyagold ameddig tudod.^^
2013. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Valószínűleg igazad van...
2013. aug. 29. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyedben nem szoknék rá. Fölösleges idő-és pénzkidobás. Már elmúltam 20, de sosem sminkeltem (max. korrektor, ha valami pattanásom van). Engem irritál a szempillaspirál is, és nem akarok állandóan azzal foglalkozni, hogy elkenődött-e a szemem vagy sem. Van barátom, ő többször is mondta már, hogy annyira örül, hogy nem sminkelek.
2013. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!