Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek előny vagy hátrány...

Szerintetek előny vagy hátrány a nagy mell? (természetesre gondolok, NEM a szilikonra)

Figyelt kérdés
én pl vékony nagymellű csaj vagyok és sokszor érzem hogy ezért más nők elitélnek,leírnak pedig nem szoktam kipakolni.

2012. nov. 6. 03:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha nagy melled van, akkor próbálj hízni egy kicsit. Legyen a melledhez illő testalkatod.
2012. nov. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyenekre ne reagálj! Csak féltékenyek(hiába nem pakolod ki),hiszen a nők többsége nagyobb melleket szeretne(főként a pasik miatt)!Gondolj arra,hogy ez pasiknál pozitívum,nőknél meg ha nem plázacicás stílus(ez nem valószínű,ha nem pakolod ki :))párosul hozzád akkor nem lesz gond! :)
2012. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Hátrány: nem tornázhatok rendesen, nem tudok normális ruhákat venni, a melltartó aranyárban van. Gyerekkoromban az osztálytársaim tejcsárdának csúfoltak, nulla lett az önbizalmam. És most, hogy felnőtt vagyok, most futok bele olyan nőkbe, akik megjegyzéseket tesznek a dekoltázsomra. Pedig én duci is vagyok, meg ronda, és semmit nem teszek a kirakatba, de mert ők nyilvánosan is felvállalják, hogy implantátum kellett nekik, ezért úgy gondolják, hogy az epés megjegyzéseiket is közkinccsé tehetik. Miután szültem, az első dolgom lesz egy plasztikai sebészhez fordulni, hogy kisebbítse meg "őket".
2012. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
93%

szia!

nekem világ életemben kisebb melleim voltak, mindig nagyobbra vágytam, aztán teherbe estem, és kb 2x akkora lett mint volt. jobban szerettem a kicsiket, mert ezeknek a "kannáknak" eszméletlen súlya van, nem találok kényelmes melltartót, alvásnál rettentően zavar... plusz jönnek a megjegyzések, hogy mekkora lett. remélem szoptatás után visszazsugorodik a normális méretére.

a kérdésre válaszolva nekem hátrány...

2012. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát én egyáltalán nem irigylem a nagymellű nőket :) Sejtem mennyi hátránnyal jár. Nekem csak B kosaram van, de Isten ments nagyobb! Én azt is rossz szemmel nézem, ha a kis ciciket pushup-olják fel a nyakukba, de azt is, mikor lógó mellekkel hajolgatnak be egy képhez pld. Minek? Mindenki tudja, hogy van egy nőnek melle. Sekélyes az a gondolkodás, hogy ha kipakolják, majd több mindenkinek kelleni fognak. Mondjuk a hasonló iq-júaknak biztosan.

Ha te nem ez a kategória vagy és tudsz hozzá ízlésesen öltözködni, akkor hagyd ezeket a megjegyzéseket figyelmen kívül. Tudod az emberek mindig gonoszkodnak valamit. Pedig igazából magukkal nincsenek megelégedve...

Összességében én hátránynak mondanám (öltözködés, kényelem, hátfájás, esetlegesen férfirészről kihasználás, stb...). De szerencsére nekem ezeket nem kell átélnem. Soha nem néznék le egy nőt csak ezért. De azt elítélném, ha ehhez az a felsőbbrendűség társul, amit egyébként már kaptam meg, hogy "nekem nincs is cs.csöm" egy nagyobb mellű nőtársamtól. Hát gratulálok... :) Csakhogy velem minden szempontból kegyesebb volt a genetika... :) Leginkább csúnya nők pedálóznak ezzel. (Elnézést.) Csak hogy a mell nem helyettesítni a hozzáállást és szép viselkedést.

2012. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb nő féltékeny egy csinosabb, szebb, fiatalabb nőre, mert a riválist látja benne. Egyébként némelyik férfinak bejönnek a nagy cicik, van akiknek nem, embere válogatja. Te csak legyél büszke az adottságaidra és ne foglalkozz mások irigykedő beszólásaival. ;)
2012. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Átlagos méretű mellem van. Egyetlen okból nem szeretnék nagyobbat, mert nem akarom olyan férfiaknak felhívni a figyelmét, akik erre buknak. Mármint szinte fétis-szerűen, amikor a mellnek akkora jelentősége van, hogy a többi tulajdonságom nem vagy csak alig számít. Saját tapasztalat, mert ismertem olyat, aki a seggemre bukott vagy a kezeimre, hát isten ments, hogy egy élő mell legyek valakinek és nem ember. Főleg, hogy ez azért nehezebben derül ki, mert egészséges férfiak is szeretik a női mellet.
2012. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem több a hátránya, mint az előnye. Megkérdezhetem, hogy hány centi, kiló vagy és mekkora a kosarad? :)
2012. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Van két barátnöm is akinek nagyon nagy melle van. Az egyik volt kisebbítő mütéten is. Aminek voltak komoly szövödményei, de méretre sokkal jobb lett és megszüntek az egyéb egészségügyi problémái.A másik barátnőm is sokat szenved. Hátfájás stb és persze nagyon nehezen kap ruhát magára, fürdőruhát szinte sehogy. Szóval az igazán nagy mell nagyon is hátrány.
2012. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora az a nagy... Férfi szempontból, ha feszesnek mondható és nem a köldöködig ér, akkor jó az:P De mivel engem nem annyira izgat a mellméret, így ez nem döntő szempont.
2012. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!