Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használjak?

Milyen alapozót használjak?

Figyelt kérdés
Idáig nem nagyon használtam, de elég sok bőrhibám van... Nagyon fehér a bőröm, ezért soha nem találtam rendes alapozót, mert ami egyezik az arcszínemmel, az nem fed, de ami fed az már túl sötét, és úgy nézek ki mintha belemártottam volna valamibe a fejem... valaki tudna segíteni? :/

2013. aug. 29. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha problemas a borod ne alapozot hasznalj hanem az okat kellene megkeresni. Sajnos ugyan ugy latszanak a pattanasok, ha van rajtad alapozo ha nincs.. inkabb korrektort hasznalj.. ( van az oriflame-nek, egy korrektorja aminek az egyik oldala zold a masik borszinu, az nagyon jo) de hogy valaszoljak a kerdesedre is, csakis MINOSEGI alapozot vegyel, ilyen dm, rossmann-os alapozokat felejtsd el mert

tobb kart csinalnak mint hasznot, begyullasztjak a bort es meg tobb pattanasod lesz. Amit en ajanlok: MAC, bourjois, clinique

2013. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
32%

Semmilyet, mert a smink nyomi.

20/f

2013. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fehér a bőröd, akkor sajnos a drogériákban nem fogsz találni alapozót. Az enyém messze van a fehértől, csak szimplán világos, de nekem is sötét az összes drogériás alapozó. A Bourjois Flower Perfectiont mondták, hogy szép világos, de azt itt nem lehet kapni nálunk, pedig kipróbálnám.
2013. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok,a Garnier olajmentes BB krémje vált be,pedig már sokat próbáltam.
2013. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En Vichy-t hasznalok. Borsos az ara, de nagyon jo, szepen fed es tartos, nem kell fel nap utan ujraalapozni. Viszont nagyon feher borre nem erdemes a tokeletesen passzolo arnyalatot venni, inkabb eggyel vagy kettovel sotetebbet, mert elegge sapaszz.
2013. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*sapaszt
2013. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csoptigris válasza:
Krémpuder !!! csak ezt tudom ajánlani nem lesz töle foltos az arcod és jol is fed ! :) és ahol sok börhibád esetleg pattid van oda tegyél fel egy sötétebb szinüt és utána rá ezt a krémpudert ( ez is alapozo csak sürübb az állaga! ) ezt mindenkinek csak ajánlani tudom akinek szüksége van ilyenekre :)
2013. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem pattanas, hanem kisebb sebhelyek vannak rajta. es mondjuk nem annyira feltünö. csak ha közelröl megbamulnak. szoval lehet hanyagolom az alapozot :D amúgyse vagyok nagy sminkes (x de köszi a valaszokat.
2013. szept. 19. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!