Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevalóhoz füllyukasztás...

Fülbevalóhoz füllyukasztás hogy megy?

Figyelt kérdés

Van egy pár fülbevalóm, és kis van lyukasztva a fülem, de szeretnék még 3 lyukat a fülemre, de már nem emlékszem az első fülbevalómhoz hogyan lyukasztották...

szóval mennyire fáj ? hogy csinálják?



2013. aug. 29. 14:43
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és ha egyszerre lövetek 3-4 lyukat, akkor az mennyibe kerülne így összesen?
2013. aug. 29. 14:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1500/pár volt a kozmetikusomnál,szóval neked 3000 lenne,ja és fülit is adnak.Nekem nem fájt,azzal a studex-os füllyukasztóval csinálta,kattant egyet és bent is volt a fülbevalóm.Lefújta valami spray-vel és utána nem éreztem.
2013. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem lekenték a fülemet fertőtlenítővel, belőtték, nem fájt..

2250/pár.. de ha csak 1 fél pár akk is annyiba kerül.. viszont ez hely függő..

az utolsót én szúrtam át.. elővettem egy régi orvosi fém fülbevalóm és átszúrtam egy kanüllel a fülemet (150 forintért lehet venni patikában) és a műanyag tokjába beletettem a fülbevalót és azzal áthúztam a fülemen.. :) persze előtte lefertőtlenítettem a fülem meg a fülbevalót.. :)

2013. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kozmetikus olyan kis pisztolyszerű cuccal, 1000/darab, fülbevalóval. Beleteszi a fülbevaló két végét a pisztolyka két végébe, közé a füled, és csatt. Nekem nem fájt, utána pár napig, de semmi különös nem volt vele.
2013. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat, eléggé bíztatóaknak találtam, úgyhogy szerintem megcsináltatom:)
2013. aug. 29. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!