Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Kiwimanocska kérdése:

Hogy vegyem rá anyát, hogy kilyukasztathassam a fülemet?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint ez a frusztráció jele, de én nem vagyok frusztrált, csak tetszik. Már célozgattam rá, hogy én is szeretnék és hogy nekem ks tetszik, de ő azt mondta, hogy ez nagy trauma a fülnek meg ilyeneket. Nem tudom, hogy hogy tudnám rávenni, hogy kifuraszthassam a fülemet. Szerintetek hagyjam és ha elmúltam 18, vagy ha idősebb leszek, akkor próbálkozzak újból?


15/L



2013. júl. 26. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ilyet mondok, de ilyen hülyeséget se hallottam még. A legtöbb gyereknek már csecsemőkorában kilukasztják a fülét, ők is frusztráltak? Vagy a szüleik? A nők szeretik az ékszereket, tök természetes, hogy tetszik, nem kell ehhez frusztráltnak lenni.

Nem is értem, hogy miért ilyen nagy dolog egy fülbevaló, a nők nagy részének van. A fület se viseli meg különösebben, ha rendesen ápolod, 2-3 hét és meggyógyul. Mondd meg ezeket neki, hátha meggyőzöd..de tényleg nem értem, hogy egy fülbevalót miért kell megtiltatni o.o

2013. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, kifelejtettem, hogy már van 1-1 lyuk a fülemben, es ez lenne a 2. Az egyikben. Lehet hogy azért nem engedi, mert az osztályomban csak olyanoknak van 3 vag tobb lyuk a fúleben akinek tenyleg feltűnési viszketegsége van, és nem tudják mot kezdjenek magukkal... Lehet hogy nem akarja, hogy olyan legyek mont ők :( nem tudom hogy vegyem rá
2013. júl. 26. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
a fül lyukasztás nem nagy ügy és a fület se viseli meg . mondd meg neki h csak azért akaord mert tetszik . és a,úgy is ha megunod vagy valami ,akkor kiveszed a fülbevalót és be nő a lyuk .
2013. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem az egyik fülembe 2 a másikba 3 fülbevaló van +köldök és nyelv piercing 13 évesen. fogalmam sincs hogy miért nem engedi anyukád ha semmiképp nem tudod meggyőzni akkor lyukasztasd ki magadnak akár a piercingessel akár valamelyik ismerősöddel és utána már nem tud mit csinálni az anyukád legfeljebb kicsit leszid de ne foglalkozz vele.
2013. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Utolsonak,latszik a szuleid lesz*rjak hogy mi van veled,ha mar 13 evesen megengedik,hogy ennyi lyuk legyen fuleden,amibe gondolom fulbevalo is van.Biztos feltunesi viszketegseged van pfff.Elsonek pedig en inkabb megelegednek 1-1 lyukkal.Szerintem az termeszetes es szep.

16F

2013. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az csak egy fülbevaló! :) ha bármikor megunod, kiveszed, benő. ennyi. :) nekem a bal fülemben 1, a jobb fülemben 2 alul és 1 porcban. anya azt mondta, hogy a fülben megengedi, a többi helyen nem örülne, ha csináltatnék. de nem is akarok. :) amúgy meg elmész egy kozmetikushoz, 2 másodperc alatt belövi neked (nekem 1000 ft egy fülbevaló) és ha nagy botrány lenne belőle (bár nem hiszem) akkor kiveszed. :)


17/L

2013. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!