Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A köldök piercinget mennyi...

A köldök piercinget mennyi idő után érheti klóros víz?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a közép sulit és itt elég komolyan veszik az úszást és ha nem úszunk akkor igazolatlant kapunk és én meg csináltatni szeretnék csak nem tudom hogy mikortól érheti víz.Valaki segítsen!!

2013. szept. 4. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

PC gyógyulási ideje 2 hónap

- 2 hétig nem szabad menni: szoliba, szaunába, uszodába

- 2 hétig csak tusolás javasolt

- 2 hónapig nem szabad kivenni, forgatni az ékszert és nem szabad alkohollal fertőtleníteni

- kezelni külsőleg a területet gyógyulásig napi 2x Betadine krémmel v. Tetran kenőccsel

- gyorsabb gyógyulás érdekében napi 20p-es kamillateás borogatás javasolt

- 2 hétig erős hasizomgyakorlatok, erős izzadással járó sporttevékenységek kerülése

2013. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és hozzáteszem, hogy nem feltétlenül 2 hónap a gyógy. idő, van, aki egy évig kenegeti. de ha még gyulladt állapotban van, akkor uszodában/fürdésnél (nem zuhanyzásnál) könnyel elfertőződhet.
2013. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél
2013. szept. 5. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!