Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani egy parfümről, hogy eredeti -e?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat pl., hogy a benne lévő kis vezeték ami kivezeti a parfümöt az eredetinél egyenesen áll az üvegben.
2013. szept. 5. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A kamu illata nem tart olyan sokáig. Üvegen vannak jelzések. Ez a kis vezeték hogy egyenes, ezt kétlem, persze elképzelhető. (Szerintem volt olyanom ami ferde volt és eredeti.)


Google: "How to Spot a Fake Perfume" ---> Fordító

2013. szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
eu de parfume ez van ráírva
2013. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak az illatóról lehet, szerintem. Egyszer én is befürödtem ezzel, vettem egyet, egy az egyben úgy nézett ki, mint az eredeti, ugyanazt írta rajta, ugyanolyan volt a doboza. Persze, nem engedte a nő, hogy megszagoljam, hogy ne legyen kibontva. Otthon vettem csak észre, hogy nem jó semmire, pár percig érzősik az illata, szarabb barmelyik olcsó parfümnél, pedig adtam érte 7 ezret:(

Soha többet nem veszek olyat, amiben nem vagyok biztos, ha márkásat akarok csak üzletből, ha arra nincs pénzem akkor Avonos, Oriflémes.

2013. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!