Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vateráról rendeltem egy Pink...

Vateráról rendeltem egy Pink Sugar parfümöt, ma érkezett meg de nem tudom eldönteni, hogy eredeti-e. Hogy tudom megállapítani? (lent is)

Figyelt kérdés
Szigorúan fel volt tüntetve az eladó honlapján, hogy eredeti de ahogy kézhez kaptam nem vagyok olyan biztos benne.. rákerestem interneten és a dobozán minden képen megtalálható az Aquolina felirat és a Pink Sugar alatt, hogy Eau de toilette Natural Spray.. ezen pedig csak annyi van, hogy Pink Sugar és ahogy magamra fújtam egyáltalán nem is érzem az illatát pedig ez olyan, hogy több méterről is lehet érezni:D
2012. aug. 27. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

vaterán a parfümök 80%-a hamis,hiába eredeti üvegbe van. Írd csak be hogy black xs,nina ricci,vagy gucci bármi, kihozza 4-5 ezer ft-ért őket,hogy eredeti stb. Egyszer poénból rendeltünk egy nina riccit,aztán olyan illata volt mint a wc spray-nek,pedig anyám 10 éve azt használja.

Vateráról soha ne vegyél parfümöt többet!! Nagyon ügyesen hamisítanak!

2012. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt hiszem megfogadom a tanácsod.. nagyon szépen köszönöm mind a 2 választ
2012. aug. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!