Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Il-Makiage ingyenes sminkeléss...

Il-Makiage ingyenes sminkeléssel kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn voltam egyszer, rám akartak sózni egy 300 ezres sminktanfolyamot, majd nagyon béna sminket kaptam, koszos ecsetekkel, és amikor nem akartam megvenni 20 ezerért a cuccokat, amit rámkentek, elküldtek. Estére szép nagy herpeszem lett.
2013. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert én is voltam náluk 2x, abból az első alkalommal tök jó lett a sminkem, mondjuk azt egy srác csinálta, de ő állítólag kiment külföldre. Második alkalommal egy lány készítette el a sminket, szerintem borzalmas lett, lilára festette ki a szemhéjamat, úgy néztem ki, mint akinek bevertek és ráadásul nem is az én színem a lila (világos barna a hajam és kék a szemem). Nálam is ugyanez volt, hogy rám akarták sózni a termékeket, de mondtam, hogy most nem majd talán legközelebb veszek (persze eszem ágában sincs), aztán már nem voltak olyan kedvesek és mikor eljöttem nem is köszöntek. Csak kíváncsi voltam, hogy akkor nem csak nekem van ezzel a céggel rossz tapasztalatom, hanem látom neked is. Tegnap is hívogattak, de nem fogok elmenni. Amúgy az a vicc, hogy az első alkalommal azt mondták, hogy 90.000 Ft a tanfolyam, akkor egy hölggyel beszéltem és következő alkalommal már teljesen más árat mondtak, hogy akciósan most csak 300.000 Ft, akkor pedig egy kopasz férfival beszéltem. Szóval akkor tuti átverés az egész.
2013. szept. 5. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem hála istennek vegyes tapasztalataim voltak. 2x voltam eddig. Először rohadt sokáig várakoztattak, miközben fennhéjázva meg parancsoló módon mondták, hogy márpedig egy percet ne késsek el, aztán a sminkes csaj kicsit flegma volt, de cserébe nagyon szép sminket kaptam, a szemem alatti karikákat senki nem tudta olyan szépen eltüntetni, pedig nem egy sminkelésen voltam már.

Második alkalommal a csaj halál cuki volt, de a smink nem lett az igazi. Nem tudom, hogy ők sem látnak-e rendesen a neonfényben, de sikerült rámadnia egy legalább két árnyalattal sötétebb alapozót, ami csak napfényben tűnt fel... ami ráadásul még foltokban is jött le az arcomról később pacsmagosan. Direkt nem erős sminket kértem, erre kékre meg lilára festette a szememet meg cukorkarózsaszínre a számat... és még azt is be akarta nekem adni, hogy nekem hideg színű bőröm van, amiről tudom, hogy elég messze van a valóságtól, mert nem vagyok teljesen tudatlan a smink terén. Ja, ami még nagyon idegesített, hogy mindenkit úgy kezelnek, mintha hótt hülye lenne a sminkeléshez, aki megfordul náluk.

De nálam mindkét alkalommal rendesen letisztították legalább az ecseteket. Tehát sztem ezt inkább sminkese válogatja. És nálam nem volt egyik lány sem szemét, ha épp nem vásároltam.


Aztán voltam 3órás tanfolyamon is, mert vettem egy-két holmit tőlük (a korrektorjuk tényleg jó). Ott nagyon szimpatikus volt a lány, de mondott pár dolgot, amitől égnek állt a hajam... valszeg ki van nekik adva, hogy azt kell kihozni, hogy az ő termékeik a legjobbak, és bármi mást finoman fikázni kell - ahogy hallom, van, eki ezt elég undorító módon csinálja bent, de a mi sminkesünk ezt nem nagyon erőltette. De pl. leszólta a púderemet, hogy az csak elvonja az ásványi anyagokat a bőrömtől, és rossz a minősége amit kötve hiszek, mert ugyan drogériás, de egy csomó sminkes és sminkről sokat tudó ember odavan érte és bőszen ajánlgatja.

De sikerült vmi olyat is mondania, hogy csak barnából ne állítsunk össze nappali sminket, mert az nyomott. Szóval én végül lilát készítettem, és ott magyarázta lelkesen, hogy ugye mennyivel más... azért ebbe belegondoltam, és mondjuk egy sminkesnek tényleg tök jó a lila nappali sminknek, de azért ha egy irodában dolgozik vki jobb pozícióban, ott sztem konkrétan kiröhögik, vagy legalábbis kinézik maguk közül, ha színes szemhéjpúderben jár be dolgozni.

Amúgy meg a 3órás sminktanfolyam sztem olyan nesze semmi, fogd meg jól, mert aki életében nem sminkelt, az ott nem fog annyi gyakorlatot összeszedni, hogy onnantól kezdve magabiztosabban sminkeljen, max. elhitetik vele. Inkább ajánlom a youtube-ot, onnan jóval többet lehet tanulni, és nemcsak egyfajta sminkelési technikát mutatnak be és arra esküdöznek, hanem többfélét, ami azért is jó, mert mindenkinek más az arcberendezése és felépítése.

2013. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok... úgy értettem, hála istennek nemcsak negatív tapasztalataim voltak
2013. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nekem a smink annyi volt, hogy a szemem köré kaptam egy vastag réteg alapozót, az arcokra, meg a szememre ugyanazt a rózsaszìnt, barna kontúrt, meg annyi spirált, hogy bogàrlábak lettekna szempilláimból. A számra, meg egy barna rúzs került. Az ecseteket két sminkes használta egyszerre, meg se törölték két használat között, az egyik letette, a másik meg azonnal dolgozni kezdett vele
2013. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és azt az alapozót le se törölte,mami eredetileg volt rajtam
2013. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzós banda, méregdrága árakkal dolgoznak, rád akarnak tukmálni mindent természetesen, aztán meg telefonon állandóan zaklatnak. Én már többször kértem őket, hogy töröljenek a rendszerből, telefonon is, írásban is, nem fogok elmenni az "ingyenes" tanfolyamukra és nem fogom a csillagászati árakon kínált termékeiket vásárolni, azóta sem adták fel, úgyhogy most már az illetékes hatóság(ok) is benne lesznek a levélben, amit nekik írok, és ha nem hagyják abba, bejelentést teszek.
2014. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!