Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A parfümcenter.hu-n minden...

A parfümcenter.hu-n minden parfüm eredeti? Milyen tapasztalataitok vannak a termékeikkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rendeltem már onnan és meg is voltam elégedve vele, de a minap valaki gonoszul "beszólt", hogy nyilván nem értek hozzá és kizárt, hogy 17.000 Ft-ért eredeti 100ml-s Dolce&Gabbana-t kapnék, csak mert amit ő árul drágállottam, 10.000-ért a 30ml-t.


Ezért gondolkoztam el, hogy valóban nem érdemes-e onnan vásárolni.



2013. jan. 10. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát nézd, ezt a videót én magam csináltam, nem az ismerősöm, és az ismerősömnek az ismerőse, hanem én magam.

http://www.youtube.com/watch?v=5FlTHx8TTw4

Amikor felhívtam őket, és elmondtam a dolgokat, akkor megígérték, hogy visszahívnak. Persze nem. Utána amikor hívtam őket többször letették a telefont bunkó módon. Megmondták, hogy nem cserélnek. Kérdeztem tőlük: valamelyik hamis a kettő közül. A DM-es hamis? Nem szóltak bele semmit, nem is tagadták.


A videó alatt is megjegyezték, hogy biztosan fake videó, rosszindulatból töltöttem fel. Ha csak 1 ember nem vásárolt emiítt náluk, már megérte, és nem volt hiábavaló a fáradozásom. Nem érdekel mit mond pár ember.

Pár hónappal ezelőtt Age Beauty Kft néven ment a bolt, most éppen Neutral World Kft néven.

Miért változtatja egy normális cég állandóan a nevét? Érdekes módon a mi családi vállalkozásunk már 20 éve ugyanolyan néven fut, csak BT-ből Kft-vé alakultunk.


A másik furcsaság: régen 8-10 ugyanolyan áruházzal voltak fenn a neten, csak különböző névvel.

Most Neutral World Kft néven 4-et találtam a google-val: parfumcenter, parfumeria, parfummania, parfumplaza. Amit néztem parfümöt, még az áruk sem egyezett. Egy normális becsületes cég, miért csinálja ezt?


Amúgy elárulom neked, hogy ezt más parfümwebáruház is csinálja MO-on, hogy különböző weblapokkal fent vannak, de valójában egy üzlet. Eladják a hamisat, ezt MO-on meglehet tenni: nem lehet mit csinálni, 10-15 ezer Ft miatt senki sem fog éveket pereskedni: rengeteg idő és pénz. Inkább lenyeli. És valljuk be nem is érdemes. A gáz, hogy mennyit keresnek az embereken: luxusgyártók hamis ócska termékét eladni ilyen összegekért. A legtöbb ember amúgy észre sem veszi, hogy hamisat kapott.

A magyar webáruházak többsége, 90%-a hamis parfümöt árul.


Ahonnan tutira eredetit kapsz:

Marionnaud

Douglas, már van a magyar oldalon is online vásárlási lehetőség

Müller

[link]

[link]

[link]


Illetve ezekre még nem hallottam panaszt, szerintem eredetit árulnak:

[link]

[link]

2013. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
általában eredetiek ezek, csak azért olcsobb jóval mert nem kell megfizetni a pláza bérleti dijjat ami több millió és az alkalmazottakat sem stb.
2013. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Inkább általában eredetinek hiszik őket, mert jobb esetben jó minőségű hamisítványok. Meg persze megszagolja az ember a DM-ben, Douglas-ban az illatot, utána megrendeli, és tényleg majdnem olyan az illata. De akinek jó orra van, és többször szagolta az eredetit, az megérzi azt a pici különbséget.

Ez meg nagy kamu, hogy azért olcsóbb, mert nem kell bérleti költségeket fizetni és rengeteg alkalmazottat, ez jól hangzik, csak sajnos kamu.

Amúgy előző: ha eredetit árulnak,akkor mivel magyarázod az én esetemet?

2013. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Lehet mellényúlni, erre az az általános tanács létezik, hogy igyekezzünk nem a legnagyobb kiszerelést választani, mert azt éri meg hamisítani.

Én elégedett vagyok a parfümcenterrel. Pedig tesztereket rendeltem tőlük.

Az illatfelhőtől rendelt parfümmel viszont nem vagyok kibékülve, egyáltalán nem olyan tartós az illata mint kéne - parfümériás teszter alapján.

Egyébként ott van az oldal szélén a vásárlói értékelés... 97.9% ajánlaná ismerősének. "A(z) Parfumcenter.hu elnyerte az Árukereső Megbízható Bolt minősítését a vásárlók valós visszajelzései alapján."

2013. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Olcsón jót én az Asia Centerben veszek a Longi parfümériában. Nem utolsó szempont, hogy kipróbálhatom, ha nem tetszik nem kell elhozni, nincs belőle macera. Amit eddig tőlük vettem, mind kifogástalan volt. Ritkán járok Pesten, de inkább addig gyűjtögetek és akár többet is veszek , jobban megéri.
2013. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szia!

Én is rendeltem tőlük (Esprit és egy Estée Lauder) parfümöt jóval olcsóbban. Mindkettővel minden rendben volt, üveg, illat, tartósság :)

2013. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Rendeltem már tőlük Versace parfümöt és tutira biztos vagyok benne hogy eredeti:) az illata mennyi volt és hosszantartó,neten utánna is olvastam hogy hogyan ismerhetjük fel ha valaki hamisitványt vett,átvizsgáltam és minden megfelelt annak hogy tudjam eredeti parfümöt árulnak!:)
2014. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem küldenek eredeti parfümöt. Sajnos én nem vagyok velük megelégedve. Ha biztosra akarsz menni a Douglasbol vegyél parfümöt és inkább spoórolj még, ahogy én is teszem, mert nem éri meg a spórolás, ha aztán mindenféle betegséged lesz a hamis parfümtől..
2016. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Rendeltem tőlük, kíváncsiságból, a kecsegtető ár miatt.

Gyorsan megérkezett, csomagolás rendben volt. Még az üveg is.

De az üvegben lévő termék az egy kalap f*s.

Felhívtam az ügyfél-szolgálatot.

Megkérdeztem hogy tudnak-e eredeti parfümöt is, vagy csak ezt a silány minőségű utánzatot. A hölgy azt mondta, hogy ők hivatalos distributor-tól vásárolnak, és azt a terméket árusítják webáruházban. És azért olcsóbb, mert nem tartanak fenn üzletet. Miután sokan árulak hivatalosan (distributor), így be tudják szerezni az ócskább minőséget akár több helyről is.


Van eredetim (elég régóta használom) érzem a különbséget. Az illattal nincs probléma, csak a tartósságával. Teszteltem mind a kettőt. A tesztpapírra

fújtam rá. A douglas-ban vásároltnak az illata 6 óra elteltével is jól érezhető volt. A parfümcenteres 3 óra után alig lehetett érezni. Én az EDC kategóriába sorolom.

Bár a kérdést évekkel ezelőtt tették fel de a probléma most is ugyanaz.

2018. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A parfüm.hu-oldalról rendelt már valaki?
2018. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!