Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fülbevalók milyen vastagok?...

A fülbevalók milyen vastagok? Van olyan vastagságú szemöldök vagy nyelvfék piercing?

Figyelt kérdés
Fülbevalómat ki akarom cserélni piercingre, de nem szeretném, hogy táguljon a rés ezért gondoltam, hogy a szemöldök vagy nyelvfék piercing lenne a megfelelő. Vastagabbak mint egy fülbevaló?

#piercing #fülbevaló vastagság
2013. szept. 6. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
igen vastagabbak valamivel. általában egy szemöldökpiercing 1,2-es vastagságú. tehát valamennyit tágulni fog, de nem olyan vészesen.
2013. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. A fülbevalók körül 1mm nem?
2013. szept. 6. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem, hogy egy sima fülbevaló 0,8. De pl a belövősek 1,2-esek.
2013. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat.

Egy patkó alakú szemöldök piercinget ki lehet "nyújtani" annyira, hogy félkör legyen ne pedig patkó? Vagy eltörik ekkora nyújtás hatására?

2013. szept. 6. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:

olyan erős, hogy nem fogod tudni "kinyújtani", vagy ha mégis, akkor el fog deformálódni.

egy szár nagyjából 500-800ft, ennyit érdemes rááldozni.

2013. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem találok sajnos fél kör alakot. Csak patkó és banán alakúakat. Félkör azért kellene, hogy az egyik golyó megakadjon a fülembe, a másik pedig a fülcimpám alatt lógjon. A patkó alakú jobban előrejön mint a fülcimpám és a banán alakú pedig nem jön kellően elő :D
2013. szept. 6. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:

nem igazán értem, hogy mit szeretnél.

két lyukba akarsz egy piercinget belerakni?

2013. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem :D

[link]

a fenti képen patkó alakú a piercing és mind a két "golyó" lelóg, nekem az egyik érné a fülemet a másik pedig alatta lógna. C forma kellene nem pedig patkó :D Ezért töprengtem, hogy ki lehetne nyújtani a C alakra :D

2013. szept. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!