Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mennyibe kerül ez...

Szerintetek mennyibe kerül ez az ice watch óra? Illetve megérné megvenni? Többi lennt.

Figyelt kérdés

[link]


rengeteg órám volt már(nem márkás) ami hamar tönkre ment és szeretnék egy igazán jó órát ami már márkás.szerintetek jó döntés lenne ez?:) nem fogja meg esetleg a ruha(már amelyik fog)



2013. szept. 21. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

szilikon(avagy műanyag) szíjú órák nem nagy cucc...40 ezer körül láttam én ice watch órákat..szerintem annyit nem ér egy szilikon avagy műanyag szíjért...sokkal jobban jársz akkor egy bőr órával...szerintem ne vegyél de a te döntésed..amúgy manapság nagy divatóra az ice watch de szerintem egy bőr szíjú órával jobban jársz

19/L

2013. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!