Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megérné megvenni ezt a cipőt...

Megérné megvenni ezt a cipőt a Deichmann-ban?

Figyelt kérdés

[link]



Szeretnék egy fekete cipőt venni, de nem tudom, hogy megérné-e egy ilyen cipőre beáldozni, vagy maradjak inkább valami olcsóbb kínai tornacipőnél. Melyiket lenne érdemesebb megvenni?


2011. okt. 4. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, annyi jó cipő van most ott... 7ezerért meg ajándék, jótállás is van rá vagy 6 hónap
2011. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Többe is szokott kerülni egy ilyen cipő?
2011. okt. 4. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha Converse-t veszel akkor igen! Itt a Deichmannba nem hiszem
2011. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem-nem, pont azért kérdeztem, mert ennél többet nem akarok rá szánni, és kíváncsi voltam, hogy felvenné-e a versenyt egy olcsó kínai tornacsukával :)
2011. okt. 4. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyenem van, nagyon jó cipő, szerintem megéri. :)
2011. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Utolsó, meg tudnád mondani, hogy milyen anyagból van a cipő (műbőr, szövet, stb.)?
2011. okt. 5. 06:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha meg nem jó (mert azért a Deichmannos cipőknél ez gyakran előfordul), akkor visszaviszed, és elviszik megjavíttatni, vagy kicserélik, vagy levásárolhatod az árát.
2011. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok cipőm van a deichmannból és mindeggyik ugyanolyan állapotban van mint ahogy megvettem... és van köztük már 4 éves is. Ha arra vagy kíváncsi, hogy megéri-e a kínaishoz képest hát 100% jobban megéri. éve vettem a kínaiban egy ilyesmi cipőt, az csak 1 nyarat bírt ki mert levállt a talpa. Tavaly nyáron vettem egy másikat és kb 3 hónapja levállt a talpa annak is, vagyis durván 1 évig bírta, pedig vigyázok a cipőimre.
2011. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, lemaradt a 2 az elől, hogy éve vettem a kínaiben...
2011. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, hát köszönöm szépen :) Szerintem pénteken meg is veszem akkor.
2011. okt. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!