Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bell BB krémet hol tudok...

Bell BB krémet hol tudok beszerezni itthon?

Figyelt kérdés

Édesanyámtól kaptam egy Bell BB krémet, de sokáig nem használta, de elfogyottt az alapozóm és gondoltam nem veszek másikat elhasználom ezt. Először nem volt jó véleményel róla, de folyamatos használat után nagyon megszerettem, viszont nem tudom hogy hol lehet kapni.Ő sem tudja, hol lehet kapni, mert bevitték neki a munkahelyére úgy vette. Itt egy link róla, hogy mit is keresek pontosan:


[link]


2013. szept. 22. 18:18
 1/2 Nikcsike0 válasza:
Azt hiszem az Oriflame-nak nem rég jelent meg az első BB krémje. Én magam még nem használtam, mert az én arcomnak csak ártana mivel nincs mit még takarjak, így véleményt nem tudok róla mondani.
2013. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi , de engem kifejezetten a Bell màrka érdekelne.
2013. szept. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!