Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szemceruza vagy tus...

Melyik szemceruza vagy tus fog a legfeketébben és olcsó is?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam mint ebben videóban: http://www.youtube.com/watch?v=voCgQrAJfJo

(8:49percnél)köszönöm!


2009. nov. 6. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ilyen van. Lehet nem hiszed el amit írok, de én ezt a fajtát évek óta 100forintos boltban veszem körülbelül 300ft-ért. Olyan erősen fog, hogy alig bírom lemosni. Ha meg nem mosom le, mert volt rá példa, akkor 2-3 napig még látszik amit felvittem! Ellenben vettem egyszer drágábbat is, az még a feléig sem ért fel! Ezt használom kékben is, az is ilyen erős!
2009. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit,(első vagyok) hogy pl.a kékre az van írva, hogy MISS ROSE azt hiszem, a feketére nem tudom, már lehegyeztem. De valami gagyi neve lehet, mert nem márkás.
2009. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:) nagyon örülök!! és hogy néz ki az a szemceruza és mi a márkája? Tudom noname-k de biztos van valamilyen neve. Köszönöm ha válaszolsz még:)
2009. nov. 6. 20:59
 4/6 A kérdező kommentje:
nem láttam a 2.kommented mielőtt megírtam az enyémet! Köszi még1szer:)
2009. nov. 6. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
A fekete szemceruzának nem tudom a nevét, de leírom hogy néz ki, most behoztam. Fehér a külső színe, a legvége fekete, és ezt a két színt egy vékony ezüst csík választja el. A kék ceruzának fekete a külseje, sötétkék a legvége, és 2 ezüst csík van rajta. De például kontúr ceruzával is szépen kihúzhatod a szemed, az is erős. Szerintem menj be a legközelebbi 100-asba és nézd meg őket. Próbáld ki őket a csuklódon, ott látod mennyire erős!
2009. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a fekete is miss-el kezdődik(múltkor ezt mondták nekem) azóta én is ilyenre vadászok:D olyan szép ezzel mintha tussal lenne kihúzva.
2009. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!