Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szokták kisminkelni a...

Hogyan szokták kisminkelni a szemöldöküket?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám szépen kifesteni,hogy szép egyenletes legyen?

Szemceruzával szoktam és így nagyon sötét színű szokott lenni.Sötétbarna a hajam meg persze a szemöldököm is.

sminkkel vagy szemceruzával lesz szép?


2013. szept. 26. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Legfőképpen sehogy.
2013. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
por alapú festékkel, mint a szemhéjpúder. Abból szerez be barnát és azzal fess rá, akkor természetesebb lesz a hatás.
2013. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat úgy szoktam, hogy a pici hiányzó részeket, ahol nincs szőr, de lennie kéne, azt szemöldökceruzával kihúzom, majd az egészet porral kifestem.
2013. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha szemöldökceruzával, néha porral csinálom, de a legszebb együtt a kettő. Nekem világosbarna hajam van és a szőkéknek való szemöldökceruzát veszem, szálazó mozdulatokkal húzom meg a vonalat és a ceruza végén lévő kefével simítok a vonalakon majd átfutok rajta világosbarna szemöldökporral fixálásként, de ugyanúgy megteszi a szemhéjfesték is.
2013. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik szemöldökceruza...
2013. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!