Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FONTOS! SZEM ALATTI KARIKÁK...

FONTOS! SZEM ALATTI KARIKÁK ELFEDÉSÉRE HASZNÁLATOS ALAPOZÓ!?

Figyelt kérdés

Erre az alapozóra nemrég bukkantam rá.--> [link]

Nem tudom lehet-e kapni nálunk, tehát gondolkodom azon is hogy megrendeljem. Sajnos már régóta küszködöm sötét szem alatti karikákkal, valószínű túl vékony a bőrréteg a szemeim alatt, semmi sem használt eddig, még csak nem is halványodtak. Eléggé lehangol, mivel sokszor áttetszőnek látom még alapozón keresztül is (Vichy Dermablendet használtam, ami amúgy is kifogyóban van de nem venném meg újra), valamint mindig korrigálni kell, úgyhogy rendesen meggyűlik vele a bajom. A belinkelt alapozón nagyon elcsodálkoztam mert még halványodást is ígér a jó fedőképesség mellett. Az ára abszolút elfogadható, de a krémmánia oldalán olvasható összetevők igencsak ijesztőek:

[link]

tele van parabénnel és minden mással amik nagyon is károsak...

csak hogy már mióta keresnék egy jó alapozót 5 ezernél többet nem is tudnék rászánni :( még a La Roche Posay alapozón gondolkodtam, barátnőm azt problémás bőrre használta, és jól fedett de hát nem tudom... meg itt 4 árnyalat közül lehet választani és nem tudom melyik lenne a jó, fehér bőröm van de ahhoz sem jó a túl világos alapozó, sőt a lila karikák eltüntetésére főként sárgás árnyalatokat ajánlanak hogy kompenzálja a színét( a paletta alapján a 3-as árnyalat)

Ha valaki írna valami hasznosat vagy tapasztalatot azt megköszönném!!!



2013. szept. 28. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre inkább korrektor való. Ajánlom az essence stay all day korrektort, én nagyon szeretem és asszem 900 ft:)
2013. szept. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az alapozómnál világosabb korrektort rakok a karikákra(plusz pirosító) és tökéletesen eltűnik a lila karika:D
2013. szept. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket:)

az essence stay all day korrektora megvan nekem is de egyáltalán nem elég, sőt azt tettem még az alapozóm alá és még az alapozóval sem volt sokszor jó, viszont ezt a pirosítós módszert kipróbáltam és azt kell hogy mondjam valóban hatásos!!! :))) régebben narancsszínű rúzst próbáltam alá tenni hogy kompenzálja, de az sem volt igazán jó, de most egy sötétebb narancsos kicsit pirosas pirosítóból ütögettem bele előtte és csak az alapozót rátéve valóban jobban elfedte és jónak tűnt, úgyhogy köszönöm ezt a tippet remélem majd a mindennapokban is működik mindez,és hogy tartós lesz! az az érdekes hogy van amikor nagyon is elfogadhatónak láttam a régebbi fedős módszeremet is, de sok fényviszonyban meg rendesen átütőnek láttam a karikáimat meg sokszor kellett korrigálni, és már nagyon belefáradtam :/ viszont erre a Coverdem alapozóra még mindig kíváncsi vagyok ha bárki kipróbálta és tapasztalt vmit írjon legyen szíves!!

köszönöm :)

2013. szept. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!