Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen terméknek örülne egy...

Milyen terméknek örülne egy barátnő ha meglepetésnek venné neki a barátja, pl sminkkészlet, rúzs, szem-, körömfesték vagy mit érdemes ajándékba venni ami nem is méregdrága és nem is ciki hogy olcsó gagyibb termék?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Márkákat mondom amik nem gagyik, de szerintem megfizethetőek: maybelline, astor, manhattan, rimmel, catrice.

Picikét drágább : max factor, loreal.

Én egy ilyen terméknek örülnék:) valami szép rúzs, vagy szájfény. Akár valami szép szemhélyfesték:)

2013. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hú, én mondjuk szeretem magam kiválasztani nagyon aprólékosan hogy mit kenek magamra, szóval árnyalat, állag, illat, csomagolás, minden számít, de én mondjuk almát is ilyen körültekintően vásárolok, szóval csak azt akarom mondani, hogy elég finnyás vagyok, és ha kapnék egy sminket véletlenszerűen akkor nagyon nagyon nehéz lenne eltalálni amire vágyok.

ez egy elég érzékeny és varázslatos terület *csilingelő háttérdallammal* és ha egy fiú vesz sminket, abból nem tudom mi fog kisülni. nem akarsz inkább karkötőt venni? csomó jó bizsus bolt van ami közepes árkategória, és szerintem aranyosabb dolog ékszert venni a barátnőnek mint rúzst mondjuk..és nem is biztos hogy drágább.

de ha mindenképp a leírtak közül akarsz valamit, akkor szerintem körömlakk, azzal nem lehet olyan nagyot tévedni.

az árról pedig: ha bemész egy dm-be mondjuk, akkor nagyon gagyit úgysem tudsz választani, mert nincs. ha meg valami méregdrága, azt úgyis látod hogy méregdrága, és kész.

2013. okt. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!