Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice camouflage vagy...

Catrice camouflage vagy essence stay all day?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? És melyik az ami pattikra is jó? Vagy ezenkívül más ami jó??

2013. okt. 1. 06:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint korrektor
2013. okt. 1. 06:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A catricet többen dicsérik, én azt választanám. Igazából elrejteni, bármilyen korrektor jó, de arra vigyázz hogy a pattanásaidat szépen kezeld (tonik, arclemosó, krém stb), és persze mindig most le alaposan a napi sminkedet.
2013. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt a kettőt használom. Az Essence szem alá jó, mert fényvisszaverő pigmentek vannak benne, szóval nem bőrhibákra való és nem is fed annyira. A Catrice tökéletes bőrhibákra, de szem alá túl "nehéz".
2013. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az essencet használom, főként szem alá, de bőrhibákra se rossz. Nagyon szeretem, már a másodikat fogyasztom:D
2013. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mondjuk avonosok közül?
2013. okt. 1. 23:12
 6/7 paradicsom31 ***** válasza:

Én a catrice-t választanám, ez van nekem is. Az essence-el az a baj, hogy sárgásak. Bár a sárgás bőrűeknek tökéletes, nekem nem jöttek be, mert az én bőröm inkább rózsaszínesebb árnyalatú-

A catrice nem való szem alá, mert becsomósodik (nekem legalábbis), de pattanásokra, pirosabb foltok elfedésére nagyon szuper. Egy kis tégelyben elég sok van, úgyhogy kitart. Ráadásul erősen pigmentált, szóval elég belőle egy kicsi.

2013. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paradicsom31 ***** válasza:
Én avonból alapozót próbáltam, de nem voltak túl jók, szóval ez alapján én nem vennék katalógusos alapozókat, korrektorokat. De olvass a kremmania.hu-n, és keress tesztet a google-ban róluk.
2013. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!