Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice vs. Essence? Termékháb...

Catrice vs. Essence? Termékháború!

Figyelt kérdés

Szeretnék venni pár dolgot, itt leírom, hogy miket:

ESSENCE:

- all about matt! fixing loose púder

- silky touch pirosító

- stay all day 16h korrektor

- i love stage

- stay natural folyékony korrektor

- clear&matt alapozó


vagy inkább a Catrice-től vegyem ezeket?

Catrice:

- defining pirosító

- re-touch korrektor

- matt mousse hab állagú alapozó

- all matt plus shine control púder


Aki esetleg ilyen termékeket használ, az leírná a véleményét róluk? Köszönöm! :)



2013. aug. 6. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Essence: Stay natural folyékony korrektor: Nagyon sokan nem szeretik, nekem viszont nagyon bejött. Legalább 4-szer vettem újra. :) 5/5

Catrice matt mousse hab állagú alapozó: Kicsit sárgás a színe (mindegyik színnek) de ha ügyes vagy púderral lehet ellensúlyozni. annyira nem jön be,fura. 5/3


Ajánlom a figyelmedbe a kremmania.hu -t nem tudom ismered-e, de ott tényleg meg tudsz nézni mindent. ;)

2013. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nézelődj a kremmania.hu oldalon, mert nagyon hasznos, szinte minden termék megtalálható rajta!

2013. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat:))
2013. aug. 6. 11:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Essence!:)
2013. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezekből csak a pirosítókat használtam, mindkettővel meg voltam elégedve :).
2013. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem, olcsók és ár érték arányban jók is szerintem.Kinek mi jön be, de én is krémmánián szoktam olvasgatni a véleményeket, mielőtt választok.
2013. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csak az essencek egy részét ismerem:

- silky touch pirosító: ezt nagyon szeretem...elég belőle kevés, jól pigmentált és nekem nyáron is egész nap az arcomon van. Fél éve használom szinte minden nap, de nem látszik, hogy hiányozna belőle:D

- stay all day: ez a másik kedvencem. Olcsó és pont jó a színe az én hulla színemhez:D leginkább szem alatti karikákra használom, de patikra is jó.

- clear&matt alapozó: ezt csak tegnap vettem. Ha akarsz venni, nézd meg a rossmanban, mert most 350 ft:D nem rossz alapozó, jól kenhető, de nem 100%-os a fedése, így nagyobb bőrhibáknál sztem kevés.

2013. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Catrice-től a habállagú alapozót használom. Nem vagyok teljesen megelégedve vele, de nem rossz. Közepesen fed, villámgyorsan fel lehet kenni, matt, így nem kell rá púder. Viszont nem valami tartós, zsíros bőrön könnyen beleül a pórusokba, a száraz, esetleg hámló részeket kiemeli nagyon. Egyébként többet elhasználtam az Essence habállagúból is, és szerintem tök ugyanaz a kettő, csak a csomagolás már. Ami még a gondom vele, hogy a legvilágosabb is kicsit sötét nekem.


Essence:

A loose powdernek még az elődje van meg, az a lilás csomagolású. Nagyon szeretem, eszméletlen finom púder, tartósan mattítja a bőröm, a kedvencem. A kőpúder viszont nem jó.

A Silky Touch pirosítóból nekem egy természetes halvány matt rózsaszín van, szeretem, igaz nem a legjobban pigmentált, de az árát megéri.

A Stay All Day korrektor nagyon jó szem alatti karikákra, de bőrhibákra nem, mert fényvisszaverő hatású, így feltűnő, ha mondjuk pattanásra kened. Meg nem is fed annyira. Bőrhibákra a stiftes korrektoruk jó.

I Love Stage, ott gondolom a szemhéjalapra gondolsz. Az teljesen jó, főleg az árához képest.

A Stay Natural korrektorból is kettőt elhasználtam, de nagyon gyenge a fedése, enyhe szem alatti karikákra jó, de amúgy nem sok értelme van. A Stay All Day sokkal jobb.

2013. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 6. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Essence pirosítótól kipattogtam, csak abban a csíkban, ahol fel volt rakva, tehát nem lehet mástól. A szín halovány, sokat kell belőle használni, és egy órán belül elillan, bármilyen alapozót is használok alá.

A Catrice pirosító ellenben pigmentált, tartós, jobb a színválaszték is, árban kicsit drágább, de jobban megéri.

2013. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!