Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fajta alapozó a legjobb...

Melyik fajta alapozó a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a kenős, vagy a púder, korrektor, stb. Melyik? Fontos lenne hogy tartós legyen, ne folyjon le az arcról és ne legyen maszk hatása!
2009. nov. 8. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
én előszőr korrektorral eltüntetem a kisebb archibákat,szem alatti részt,aztán alapozót,végül pedig ecsettel szétkenem,ne legyek foltos:))..jah és hogy válaszoljak az eredeti kérdésedre...kollagénes hidratáló folyékony púdert,azaz moisturizing make-up with Collagen használok...nagyon jó és csak 550 ft 30ml
2009. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még valami:púdert semmiképpen ne vegyél fel az arcodra,alapozás előtt
2009. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én folyékonyból az avont szeretm, 1edül ez vált be

meg van az avonnak az az alapózó masszája is, semnem folyékony de nem is por


porpúderből az essence-t szeretem, mint alapozó pudernek(ami elfedia bőrhibát)

viszont h a színén javitsak az arcomnak abből pedig 1el sötétebb érnyalatú miss sporty:)

2009. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak púdert használok! Nem folyik el, ha izzadok, nem kenődik, nem üt el a bőröm színétől. Egyenletes hatásúvá teszi a bőröm. (És én nem teszek fel előtte folyékony alapozót, és így is kitűnően működik.) Mondjuk csak akkor sminkelek, és púdert is csak akkor használok, ha buliba megyek, itt meg főleg jó ha nem kenődik.
2009. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Viszont ha túl sokat teszel magadra "plüss maci" hatású lesz a bőröd.
2009. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nemrég vettem a rossmannba essence márkájú aéapozot. én csak dicsérni tudom, olyan kiválóan elfedi a bűrhibákat, hogy én csak néztem, ráadásul az ára is 00 ft, körül van 50 ml. én csak ajánlani tudom:)
2009. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Affinitone, de én nagyon szeretem az Astor Mattitude-öt
2009. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!