Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki szeretném lövetni a fülemet...

Ki szeretném lövetni a fülemet és ilyen fülbevalót szeretnék belerakatni. Ettől nem gyulladna be a fülem? (KÉP) 16/F

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 5. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ;)
2013. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nevetséges egy fülbevalós fiú, és az értelmes lányok nagy része így gondolja, de te tudod:D
2013. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elsőnek köszi kérném a többi válaszokat is :) figyelj ;) megnemondmár :D ha nekem tetszik akkor most mibajod semmi közöd hozzá :D a kérdésre szeretném kérni a normális választ ;) KÖSZI ;)) :D
2013. okt. 5. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miből van ez, de bizsut nem érdemes belerakni. Nekem azt hiszem mindig orvosi fémmel lőtték, egyszer kiskooromban arannyal. A bizsut nem is nagyon bírja fülem, de néha hordom.

Szóval ha bizsu, akkor lövesd ki olyannal amit ott adnak, egyszerű ezüst pontocskával pl. aztán amikor begyógyult (eltérő, de 2-3 hét komplikáció nélkül) akkor beleteszel amit szeretnél...


Ahhoz meg semmi közünk, hogy fiú létedre fülbevalót akarsz, nekem még tetszik is.

2013. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a második válaszolónak is:

nekem nagyon tetszik egy fiúban, ha fekete hajú, kék szemű....és minden pozitív tulajdonsággal rendelkezik stb.

és csak az egyik főle van kilőve, és egy fekete "pont" van benne. Nekem nagyon bejön:) de ez a halálfej nekem nem tetszik, bocsi, és szerintem ne rakj bele bizsut. Az én 2. füllyukam is csak az ezüstöt bírja, nem tudom miért, pedig megbízható helyen lett kilőve, fertőtlenítve, ésminőségi fülbevalóval. Na mindegy

2013. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Orvosi fémmel lövik ki. Utána úgy 4-5 hét múlva tudod cserélni.

Tapasztalat!

Nekem úgy egy éve lőtték ki,különösebben nem is fáj amúgy,csak persze nem tudsz azon az oldaladon aludni. Használj amúgy gyulladáscsökkentőt,bár nem szükségszerű. Én nem használtam,meg semmi xtra,bár be is gyulladt,de attól,hogy túl korán kezdtem mozgatni. :/ Szóval várj vele úgy másfél hetet,akkor viszont kezd finoman mozgatni.

Nem szeretnék beleszólni,de szerintem se olyat tegyél majd bele,nem néz ki valami jól. :/

Akkor már inkább ilyet:


[link]


Vagy ilyet,nekem mind a kettő van,és nagyon szeretem őket,illetve mások szerint is jól néz ki. ^^


[link]


[link]


(Most épp a sárkányos van bent :3)

De persze ez függ a z arcodtól is! :)

2013. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kedves" második válaszoló!

Mégis miért lenne nevetséges,áruld már el nekem,légy oly szíves! ;Đ

Nekem még helix-em is van,pluszba hosszú(nyakközépig érő,szembe lógó)haj,csőnaci,nyaklánc,gyűrű,fekete-bőr csuklószorító,karóra,akkor én is nevetséges volnék? ;)

Pff... Kétlem :D

Kapásból fel tudnék Neked sorolni vagy 5 lányt meg pár srácot akinek bejövök...

De úgy bírom,hogy mindig az olyanok osztják az észt,akik a halál kukijának sem kellenek. ;Đ

2013. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nem kell lepontozni! ***** válasza:
Bizsut akkor rakj bele, ha már teljesen begyógyukt a seb! Nekem am. azt mondták hogy 1 nappal a belövés után már forgassam, de biztos elmondják majd.
2013. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!