Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a fémallergia tunetei? Ha...

Mik a fémallergia tunetei? Ha vadhus nott az industrial piercingemnél az az lehet?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Fémallergia ha gyulladt, irritált a bőrfelület.
2013. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csakmert irtam a piercingesnek aki csinálta,aztmondta,hogy lehetséges,hogy fémallergia.a másik fulemben helix piercingem van,annál egy kis dudor volt ami valami folyadékkal volt tele,de mára már semmi baja,csak néhanapján kicsit fáj,de nem ugy,hogy nem bírnám ki.szerintem az azért mert néha éjjel ráfekszem.tudsz valamit ajánlani mivel kezeljem a vadhúst?
2013. okt. 6. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetránnal és octenisepttel kezeld.
2013. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, én is ezeket ajánlom. Ha alapjáraton nincs semmi gond az ékszerrel csak néha ráfekszel és begyullad, akkor ez nem a fémallergia tünete.
2013. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát a helix piercingem néha néha szokottfájni kicsit,denem is nevezném fájdalomnak annyira.nemrég lett 6honapos.
2013. okt. 7. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a helixem nekem is érzékeny kicsit 6 hónap után :)
2013. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
huuh koszonom a válaszokat:))
2013. okt. 7. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a helixem, kb4 hónapja van meg, és egyálltalán nem fáj, nem is érzem :)
2014. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!