Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez valami átvágás? (ebay)

Ez valami átvágás? (ebay)

Figyelt kérdés

Még kezdő ebayes vagyok, és véletlenül rátaláltam erre a két hirdetésre:


[link]


[link]


tényleg eladnának ilyen olcsón egy 20/60 darabos készletet? mindkét eladó 98%, vagy afeletti, az egyik top rated. Kerestem a hibát, hogy például zsákbamacska, és csak egyet küldenek, de nem találtam. Meg merjem rendelni? Köszi a segítséget előre is :)



2013. okt. 6. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt 1 db ékszer kerül az adott árba.. nem az egész készlet ilyen olcsó :D

vagy pontosan mire gondolsz?

2013. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam, de ezt írják valahol? mert valahol fel kell tüntetniük, nem?
2013. okt. 6. 20:54
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

item location: China


ez mindent elárul.


1-es, kétlem, hogy 21 ezer ft lenne egy db ilyen, amikor nem igazi vintage, csak retro style

2013. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

a 60 db-os az inkább külön van.


ha meg tévesek, és tényleg 1 db bagoly 21ezer, akkor a megérdemli, aki ennyiért megveszi. 3ezerért van magyar boltban ugyanolyan kínai bigyó

2013. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
téveDek, bocsi
2013. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
óó, sajnos rájöttem, hogy tényleg csak egy termék kerül annyiba. A select résznél lehet kiválasztani, hogy melyik darabot szeretnéd. De azért köszi :)
2013. okt. 6. 21:01
 7/15 anonim válasza:
68%
Mindegyikben 1 darabra vonatkozik az ár. A "Style" fül alatt tudod kiválasztani, hogy melyiket kéred...
2013. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

21ezer? én nem látok 21 ezret... most én vagyok ilyen hülye? :D

azok az ékszerek amiket megnéztem, külön külön 216 ft körül vannak ( a dollárértéke is annyi)

a második linken pedig 1000 felett vannak az ékszerek külön külön.

2013. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem átvágás ennyi az ára, 1db-nek középen van az hogy Style: ott kiválaszthatod (mutatja a képet is róla) mivel kezdő vagy javaslom figyeld a szállítási költséget is (ezeknél mondjuk ingyenes) mert előfordul hogy iszonyat drága
2013. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1 db-ra vonatkozik az ár. De ki is derül, mivel ki kell választani, hogy melyiket szeretnéd. Mondjuk nekem így is túl olcsónak tűnnek az első linken lévők.
2013. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!