Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A vateráról érdemes rendelni...

A vateráról érdemes rendelni bármit is? Pl kicsit drágább parfümöt. (boltban 10-15000 körül) Nem átvágás?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már 2-szer rendeltem. Egyszer egy cipőt (ami Amrikából jött),másodszor pedig egy Retro táskát és mind a kettő megjött.A cipőm egy kicsit megcsúszott,mert készlet hiány volt, de mindennel elégedett voltam.
2013. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen. De érdemes átnézni először az eladó értékeléseit. Ha pl olyat írtak többször, hogy nem érkezett meg a termék, akkor felejtős. Az szerintem nem probléma, ha csúszik a holmi, lehet, hogy elfelejtette az eladó, vagy becsúszott valami, esetleg anyagi gondok, de olyankor rá kell írni (legtöbb eladó azért becsületes, de ugye minden a pozitív és a negatív értékelésktől függ)
2013. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen a válaszokat. Akkor szerintem meg is próbálkozom 1 férfi parfümmel, amit boltban sokallok kicsit.. :)
2013. márc. 16. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kínai piacos hamisítvány, ha parfümről van szó...
2013. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, és ezeket hogy tudom kiküszöbölni? Nem értek a parfümökhöz. Meg még semmit sem rendeltem netről. Kicsit szkeptikus vagyok az ilyenekkel szemben.
2013. márc. 17. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Parfüm áron alul... szinte tuti átvágás.

Ha nem 1-1 darabot árul, akkor egész biztos lehetsz benne, hogy jó magyar szokáshoz híven, véletlen elfelejtette odaírni, hogy nem eredeti a termék. Ha az eredeti csomagolásban szófordulat szerepel a névben, az jó poén, van vessző, v sincs, akkor a csomagolás talán eredeti tényleg. :D

Ha sokallod az árat, esetleg netes parfümériák, bár sok ott is hamisítványokat árul. Ha meg még mindig sokallod, akkor keress inkább egy jó, de olcsóbb kölnit, de legalább nem valami pincében pancsolták ki tudja miből.

Vateráról amúgy inkább nem rendelek semmit, vagy gagyit árulnak, vagy ebayről rendelt cuccokat felárral - onnan megrendelni pedig nem egy agysebészet, megoldom magam is. :D

Az egyetlen, amit tényleg eredetinek tudok elképzelni, ha nem gyanúsan olcsó, és csak 1-1 darab van, ilyen szöveggel, hogy ajándékba kaptam, de nem tetszik, stb.

2013. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mondja az utolsó, és ez minden más termékre igaz amit szokás hamisítani. Ha több van neki belőle és olcsó, az hamis. Ha egy darab van, és használt de újszerű a cucc, az eredeti, ezek a legjobb fogások a vaterán.
2013. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!