Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink illik a szinte...

Milyen smink illik a szinte fehér arcbőrhöz?

Figyelt kérdés
Nem valami metálos fekete szemekre gondoltam, de a filmekben olyan szépen néz ki a fehér bőrű színésznőknek a sminkjük, és mintha az direkt kiemelné az arcuk szinét. Egyébként a hajam vörösesszőke és barna a szemem, a bőröm meg persze ki lehet találni elég fehér :D, pláne így télen. Színekre és technikákra gondolnék, pl tus, ill. fekete színek előnyösek vagy inkább hagyjam.
2009. nov. 9. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A drapp, a bronz a barna, a gyöngyház jól állnak neked szerintem. A tust én mellőzném, bár ezt így kép nélkül elég nehéz. Szempillaspirálból lehet fekete. Nekem is elég fehér bőröm van, és én általában barna sminket használok. Az alsó szemhéjam külső részét alul kihúzom egy vékony ecsettel barnára, a felső részét szintén, csak ott már barna szemceruzával. A barnával és a sötétszürkével szoktam csinálni árnyalatot. Rúzsból, szájfényből pedig ne használj feltűnőt, ha a szemedet hangsúlyozod.
2009. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is ugyanez a típus vagyok,kivéve hogy zöld szemem van.Nekünk nagyon sok szín jól áll:a zöld és kék összes árnyalata,a barna,bonzos színek,az arany,ezüst,és szonte minden élénk szín.Amivel érdemes óvatosan bánni az a rózsaszín,mert pl az nekem egyáltalán nem áll jól.


A feketével érdemes vigyázni.A tust egy az egyben felejtsd el,a mi tipusunknak nem áll jól a határozott,erős vonás ebben a tekintetben.

Vizont ami jól áll:fekete ceruzával húz ki a felső szemhéjadat,és az alsót is,de azt csak félig,a külső szemzugtól a közepéig,majd satírozd el egy fülpiszkálóval hogy füstös hatást keltsen.A szemhéjadra is rakhatsz egy kis fekete szemhéjpúdert hogy ha akarsz,de csak egy kicsit.


Pirosítónak szinte minden szín jól áll:a barack,élénk rózsaszín,és a bronzos is.

Szájfény szintén,de érdemes beszerezni egy arany színű szájfényt,ami alá kensz egy kis barna rúzst.

2009. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

zölddel, kékkel kine fesd magad, mert inkább vicces leszel, mint szép.

a feketét is mellőzd inkább.

neked a barna a barack szín állna nagyon jól. és a bronz is, de az csak mértékkel.

2009. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hófehér vagyok. Nekem 2 éve a szalagavatómra a kozmetikus olyan állati jól megcsinálta aszemem kékkel, hogy a csajok majd meg vesztek az irigységtől.


Egyénfüggő. Próbálj ki minden színt!Otthon, és muasd meg egy barátnődnek, teszteljetek!

2009. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!