Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem festik a srácok is...

Miért nem festik a srácok is a szemüket? Pedig nagyon sok fiúnak jól állna!

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 17:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok és most komolyan mi jó van abban ha valakinek szőrös a hasa/hónalja? Szerintem inkább visszataszító...
2013. okt. 8. 18:37
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez a te véleményed, mindenkinek más áll jól. Ismerek olyan fiút, aki festi a szemét, pedig teljesen biztos a heteroszexualitásában, csupán illi ka stílusához.


Abban igazad van, hogy súlyosan előítéletesek az emberek egy szemfestéket használó férfival, pedig sok sztár is sminkel, vagy sminkelt régebben (Pete Wentz, Jared Leto, Gerard Way), de szerintem ez ugyanaz a felfogás, mint hogy a nőknek mindenhol, ami nem a fejük, teljesen szőrtelennek kell lennie. Van itt valami baj, de ezt egyelőre el kell fogadni, sajnos ha egy férfi kifestett szemmel megy az utcára, nem szép dolgokat kap, és ezt egyikük sem hajnaldó felvállalni egy csinos sminkért, amit meg is értek. Én se mernék szőrös lábbal elmenni valahova, akármennyire is kényelmesebb lenne hagyni a francba az egész szőrtelenítést. :)

2013. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Ember nem lehetsz ennyire agyhalott. -.- Szerintem nagyon nem nézne ki jól fiún a smink. Még magamon is csak a szempillaspirált tűröm meg pedig csaj vagyok.
2013. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
már mondtam, csak szimplán fekete, semmi szín, rúzs vagy ilyesmi...
2013. okt. 8. 18:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert melegnek néznék őket...
2013. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
majd felnősz és elkezdesz remélhetőleg a férfiak iránt érdeklődni.
2013. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
pedig jó ötlet.. :D
2013. okt. 10. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!