Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Puma Jamaica női 50ml-s...

Puma Jamaica női 50ml-s parfümöm van (teszter) csak 1 fújs hiányzik belőle. Hol tudnám eladni? És szerintetek mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom ismered e a vatera, teszvesz licitálós portált? Ide fel tudod tenni, nem tudom mennyiért vetted de ha mondjuk 5000 ft volt akkor 4500-ra felrakhatod, 1 fújás nem sok. Vagy akár el is ajándékozhatod (tudom nem kapsz pénzt érte) vagy a baráti körödbe akár el is adhatod.

2009. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem bántásképp, de ha 5 ezerért megvette, akárhogyis csak 1 fúj hiányzik, az már használt. Így meg 4500Ft-ot kiadni érte... nem érné meg, hisz még ott a postaköltség. Ezt is vedd azért figyelembe!

Itt pl. 4700Ft a teszter: [link] És 0Ft szállítási díj. Ehhez mérten kalkuláld az árat. Sajnos nem könnyű jó üzletet kötni, hogy mindenki jól járjon(vagy legalábbis ne legyen nagy minuszod). Meg az a baj, hogy a Rossmannban hihetetlen áron szokott lenni a Jamaica.. nagyon olcsón. Én 3500Ft-nál többet nem adnék érte... ne haragudj!Pluszban a vevőnek még ígyis ott a szállítási díj. De azért sok sikert az eladásához!

2009. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De nem biztos, hogy kell szállítási költség... hiszen személyesen is át lehet adni a parfümöt...
2009. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!