Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elől nincs szemöldököm és...

Elől nincs szemöldököm és ahol van ott is elég halvány és ritka! szemöldökporral szoktam megcsinálni de elől sehogysem tudom úgy megcsinálni hogy természetes legyen! Tudtok esetleg valami ötletet adni hogyan tudnám természetesebben megcsinálni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok szemöldököm. Szemceruzával rajzolom meg a végét. De nem úgy, hogy húzok egy csíkot - az béna. Több vonással csinálom, úgy természetesebb. Az emberek gyakran meglepődnek, amikor megemlítem, hogy rajzolva van.

Mostanában ricinussal kenem, azt mondják, attól sűrűsödik. Egy kis eredményt már látok.

Amúgy ezt az "elől szemöldök, hátul szemöldök" dolgot nem értem...

2013. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a Ricinusolaj nem használt sajnos, meg én inkább a trmészetesség híve vagyok:) köszi az ötletet, mindenképpen kipróbálom!
2013. okt. 8. 21:33
 3/3 A kérdező kommentje:
úgy értettem h a két szemöldökömnek az eleje ami az orrom felől van:)
2013. okt. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!