Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a lily tesztnek? Ma...

Hihetek a lily tesztnek? Ma reggel csinaltam meg es tizpercre ra neztem meg. Halvany de tenyleg csak termeszetes fenynel latni pozitiv eredmenyz mutat. Volt mar igy valaki es tenyleg babas lett?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emlékszem milyen márkájú tesztet használtam, de úgy rémlik, hogy nem kellett ilyen sok időt várni az eredményre. És az is rá volt írva, hogyha a megadottnál több idő telt el, már nem mutat hiteles eredményt. A pozitív eredmény nekem mindig határozott elszíneződés volt, nem is volt kétséges.
2009. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első tesztem nekem is nagyon halvány volt, szinte alig látható, meg is fordult a fejemben, hátha csak képzelődőm. Másnap viszont már nem volt kétséges, szerintem próbáld újra 1-2 nap múlva, de az esély igen nagy! Szorítok!
2009. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első tesztem majd egy órára lett pozitív, a második 10 percen belül, de alig láthatóan, aztán a harmadik (délután csináltam) már azonnal jól kivehető kétcsíkos lett. Én Clearbluet-t használtam, nagyon megbízható szerintem.

2009. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem MINDEN EGYES Lily baromi halvány pozitívvá változik 10 perc után! Egyszer sem volt baba, pedig próbáltam vagy 5-6 hónapig! A pozitív ki fog jönni 5 percen belül, hidd el, - most már én is tudom...

Persze, ha 3 nap múlva megismétled, és erősödött, akkor baba van!

2009. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem soha többet nem veszek lilyt.Nekem is mindig nagyon halvány pozitívat mutat,aztán mégis megjön!És nekem akkor jön ki a csík rajta,amikor látszik hogy szárad.És csak természetes fénynél látni.
2009. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!