Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 18 évesen vörösrúzs utcára?

18 évesen vörösrúzs utcára?

Figyelt kérdés
pl: [link]

2013. okt. 11. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Elmondjak valamit?

18 évesen sehova sem kéne még rúzs.

2013. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem jól néz ki :))
2013. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem nagyon tetszik egy lányon ha vörös rúzs van (lány vagyok és nem leszbi) ha nagyobb leszek nekem is lesz
2013. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Hord úgy, ahogy neked jól esik, de így képről elmondok annyit, hogy eléggé tucatlány vagy. Pesten minden második 18 éves, és az alatti így néz ki. Remélem majd kikupálódsz és nem maradsz birka.
2013. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a képen nem én vagyok, csak egy példa képet mutattam
2013. okt. 11. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezeken a képeken jó a rúzs, mert illik a női megjelenéshez. A vörös rúzst tudni kell viselni, az, hogy valaki hozzá dobja a maga kis SWAG outfitjébe még nem viselés. Bocsi az ércelődésért, de nekem a vörös rúzs még mindig egyfajta dívás kiváltság, amihez kellő érettség szükséges, és rossz nézni, hogy a divatsuttyók (jobb szót nem tudok mondani a mostani felhozatalra) ezt is magukra aggatják.


Egyébként ha használod, akkor az arcodhoz legjobban passzoló vörös árnyalatot válaszd meg, mert ha nagyon elüt az arcodtól elég hülyén fogsz kinézni.

2013. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 randomgirlLOL ***** válasza:

Ahogy előttem írták, ha illik hozzád, tudod viselni, akkor nagyon csinos. :)

Nálunk a gimiben már a 15, 16 éves lányok is így sminkelik magukat... Khmm, elég olcsó árunak tűnnek, ha értitek, mire gondolok. :)

2013. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

WOW! :DD

Viki,de jól nézel ki! *___*

2013. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jól nézki!!!!
2013. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!