Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hány évesen...

Veroní :) kérdése:

Szerintetek hány évesen normális elkezdeni a sminkelést?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és nem szoktam magam festeni...egyáltalán...De az osztályba szinte az összes lány festi magát... Szerintetek énis kezdjem el magam festeni?
2013. szept. 21. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű, ők előbb kezdték, előbb lesz ótvar a bőrük, ha te később kezded, később lesznek vele gondjaid. Gondolom én, bár nem vagyok nő. :D
2013. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
osztom ;) szerintem tök felesleges!! minek?? 13 évesen még gyerek az ember! majd huszonévesen visszanézed a majd akkori 13 éveseket, látni fogod hogy olyan baba még a bőrük! és te isfeleslegesnek fogod tartani ilyen idős korban a sminkelést. esetleg szempilla spitrált. az első hozzászolonak meg teljesen igaza van. az alapozot meg tényleg mellőzd mert iszonyat száritja a bőrt, hiába hidratálod. borzalom ahogy elnézem a mai 17, 18 éveseket és rendesen ráncos a homlokuk!!
2013. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor, amikor te jónak érzed. Mások hatására felesleges. Én 15 évesen kezdtem ilyen "komolyabban", addig csak spirál meg cerka néha.

Szerintem 13 évesen felesleges, de mondom én ezt 15 éves fejjel. Ahogy jól érzed magad, csak mindig mosd le, és ne vidd túlzásba, tényleg fiatal a bőröd/bőröm még.

2013. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd magadat sminkelni, akkor ne tedd, de ebben a korban, ha van 1-2 pattanásod, akkor használj korrektort, egy kis spirált + ajakápolót, ettől nem lesz feltétlenül "ótvar" a bőröd... egy kis láthatatlan smink is sokat dob a külsőn, de tényleg, ha te nem érzed szükségét, akkor ne csináld, azért mert az osztályodban szinte mindenki sminkel.
2013. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!