Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz, ha a felvitt...

Nagyon gáz, ha a felvitt alapozó, púder színe kicsit eltér a bőrszíntől?

Figyelt kérdés
az egyel világosabb már sápadt hatást kelltett volna az arcomon.az egyel sötétebb púdert választottam, de minimálisan látzik,hogy sötétebb..nagyon gáz?

2013. okt. 14. 22:14
 1/7 anonim válasza:
Ha csak minimálisan látszik, akkor szerintem egyáltalán nem gáz.
2013. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, azért az elég feltűnő tud lenni:s nekem is van egy alapozóm, ami a boltban tök jónak tűnt, még, amikor itthon felkentem se volt olyan gáz, de természetes fénynél marhára látszik, hogy sötétebb:s

Persze ezt Te tudod, hogy mennyire feltűnő:D

2013. okt. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha annyira nem feltűnő,és tini vagy nem gáz.Utána igen.
2013. okt. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen eldolgozod a hajtőnél, és a nyakon, akkor nem gáz. Ha úgy nézel ki, mintha maszk lenne, akkor nagyon ciki, mindegy, hogy mennyi idős vagy.
2013. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szépen el van dolgozva, akkor szerintem nincs gond vele.

Amúgy - tudom, hogy anyagilag húzósabb megoldás, de ugyanakkor takarékosabb is - nagyon kevés embernek egyezik meg a bőrszíne az adott alapozó színével. Úgy érdemes alapozót venni, hogy sötétebb- és világosabb árnyalatút is. Ha nyáron lebarnulsz, jó a sötétebb, télen, ha fakó vagy, az, köztes időben meg ki tudod keverni a neked megfelelő színt. Lehet, hogy kétszer annyit fizetsz, de kevesebb fogy belőlük, és tovább elég. Ha meg egy alapoz bevált, akkor nincsen fölösleges pénzkidobás olyan alapozóra, amiről esetleg később kiderül, hogy mégsem megfelelő a bőrtípusodhoz/színéhez, akármi.

2013. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kköszönöm a válaszokat!! közben kiderült hogy megfelelő színt választottam ! :)
2013. okt. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!