Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Folyékony alapozót ecsettel...

Folyékony alapozót ecsettel felvinni?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=aXlGiKzzZDA sok videóban ecsettel viszi fel a folyékony alapozót. ehhez külön ecset kell? mert ahol én keresgéltem csak olyat találok, hogy "púderecset" és gondolom teljesen más kategória. szóval hol lehet ilyet kapni? jobb ez egyáltalán?

2013. aug. 27. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapozóecsetből is többféle van, pl. lapos, duo fibre, buffing brush. Drogériákban még nem találkoztam velük, a vateráról, ebayről jókat lehet rendelni nem túl drágán.
2013. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam már többféle alapozóecsetet, és igen, direkt alapozóra vannak készítve, és alkalmasabbak rá, mint egy púderecset. Drogériában nem lehet kapni. Ebayen, Ázsia Centerben viszont igen, olcsóbban, ha meg vmi jobb minpőségát keresel, akkor a Bőszecsetnél is vannak, azt hiszem. És abból is van rengetegféle. Attól függ, neked mi áll kézre, mit tudsz jobban használni.
2013. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. ment a zöld kéz. megnézegetem ebay-en, semmit nem veszthetek. :)
2013. aug. 27. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
müllerben vettem karácsonykor egy szuper Barbara Hoffmann ecsetet. 2500 forint volt, de megérte. nem hullik, teljesen jól viszi fel az alapozót. aztán találtam egy jobb megoldást a make up sponge-t... keress rá googlen
2013. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!