Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen hozzám ragadt a fülbevalóm?

Figyelt kérdés
Egy aranyfülbevaló van a fülemben és már régóta próbájuk kiszedni a fülemből, de nem megy. Nem az, hogy a fülemből nem jön ki, hanem a kapocs vagyis ami rá van húzva az nem jön le sehogy. Mit tegyek? Hogy vegyem le?

2013. okt. 17. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Belenőtt a füledbe?

Hát szerintem szappanos vízzel próbáld meg valahogy kicsúsztatni. Ha sehogysem sikerül, menj vele orvoshoz és kiműti, vagy fogalmam sincs :D

2013. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, és elképesztően fájt, szinte úgy kellett kitépnem a húsból.
2013. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nem kell lepontozni! ***** válasza:
Próbáltad már erősebben húzni? Lehet hogy csak ez a gond!
2013. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem benőtt a fülébe, hanem a kapocs szorult rá!


Esetleg elcsípni? Néha az orrpiercinget is így szokták. Vagy valami csavar lazító spray :)

2013. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönm a válaszokat! A kapocs szorult rá :) már annyir ráncigáltam hogy piros a fülem :(
2013. okt. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!